Najde se fotograf/ka na svatbu 5.9.2015 ve Strakonicích?

Sháníme šikovného fotografa/ku na svatbu 5.9.2015 ve Strakonicích na Hradě, za rozumnou cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šikovný, za rozumnou cenu...to bych snad mohl být ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se chci zeptat, máte volno 4.9. ? je možné poslat ceník ?
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když nahlédnete i do mého portfolia v odkazu zde pod fotografiemi. Pokud by Vám a nastávajícímu sedl můj styl, můžeme si domluvit nezávaznou schůzku a v klidu u kafe vše probrat. V nabídce máme i kombinaci kameramana a fotografa za výhodné ceny. Jde o dva lidi, nelítám s kamerou na helmě :-D Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych ráda nabídla své služby. Mou předností je rychlost, nenarušování obřadu a nevyumělkované snímky. Budu ráda, navštívíte-li můj web a profil, kde naleznete i orientační ceník. Dále mám pak několik malých/milých překvapení :) Přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den zkuste se prosím podívat také na naše stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín máme ještě volný a můžeme být k dispozici. Na webu, který je na kartě najdete vše důležité :) Klidně mrkněte, ukázky ze svatebního focení čekají jen na vás. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den,Váš termín máme volný.Budeme rádi pokud navštívíte naše webové stránky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?