Najde se fotograf/ka na poslední chvíli (termín 3.6.2017) Frýdek-Místek?

Zdravím, vdává se mi sestra a doposud se ji nepodařilo najít fotografa/ku na její svatební den - termín konání 3.6.2017 ve Frýdku-Místku (asi podcenili včasnou rezervaci termínu fotografa, nevím). Prosím tedy, zda se zde ještě najde fotograf/ka, které/mu se uvolnil termín, popř. se nepodařilo termín obsadit (bláhové přání, já vím, ale zkusit se to musí) . Moc děkuji za případné tipy!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když se sestře budou mé fotografie líbit a ceník zaujme, jsem Vám/jí plně k dispozici. Fotky a další informace naleznete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád přijedu. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín se mi uvolnil. Navštivte prosím mé stránky, kde najdete ukázku práce, ceny a hodnocení. Pokud vás fotky osloví, ráda přijedu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a do Frýdku co by kamenem dohodil :) Mrkněte i ke mně na web. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a mohu být k dispozici. Více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub =)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám zatím volný, více informací posílám do zpráv,.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?