Najde se fotograf/ka, který by svatbu vyfotil do 10 000 Kč na Příbramsku?

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o doporučení na nějakého fotografa/fotografku. Rozpočet máme omezený, takže rádi bychom nejvíce do 10 000 Kč. Od příprav nevěsty do min. první tanec (zhruba tedy od 10-19h).. Chtěla bych doporučení od nevěst a ženichů, kteří mají již s někým dobrou zkušenost, ale také se prosím ozvěte i vy profíci, kteří by se do těchto požadavků vešli. Svatba nejspíš 25.4.2015 – okres Příbram. Ráda bych někoho z „okolí“, aby cestovné nebylo také tak vysoké popřípadě zahrnuto v ceně nebo třeba část. Věřím, že se někdo najde. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím na naše internetové stránky. V případě, že by Vás naše tvorba zaujala, tak se s Vámi rádi domluvíme na podrobnostech a ceně. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si Vás pozvat k prohlídce svého portfolia a ceníku na stránkách pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás styl práce zaujal, jsem připraven se sejít na předsvatební schůzce. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Koukni na Zezu foto mi ji měli a byla to parada a hrave se vejdes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, budeme velmi rádi, pokud zavítáte i na naše webové stránky. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nafotím váš svatební den a jsem ze Slap, tak to mám kousek. Rád bych si vyslechl váš příběh, jak jste se seznámili a pak vymyslel scénář focení. Podívejte se na web, na styl, kterým fotím s důrazem na světlo a stín, nebo detaily. Moje žena líčí, tak mohu nabídnout ucelený balíček s líčením. Mějte prima den. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím....i já mohu nabídnout své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se přidávám se svou nabídkou. Mou práci najdete na odkazu níže.
Odpovědět
Bára Mráčková - Little Cloud. Najdeš ji i tady mezi profesionály.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslal jsem vám zprávu, třeba si padneme do oka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice rádi Vám nabídneme focení Vašeho svatebního dne. S pozdravem Šárka Mašková, JS Photography.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád bych Vám nabídl mé služby. Moji tvorbu naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu mě kontaktujte. Miroslav Vodička
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, také budu ráda, pokud se podíváte na můj web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, budu moc rád, když se podíváte na moji práci na webu ;)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím Vás, koukněte i ke mě na web či sem na profil na beremese.cz. Třeba vás zaujme i moje práce ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, za mě Radek Fouček, je ze Sedlčan a byl skvělej:) http://www.radekfoucek.cz/ K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na náš web, kde najdete veškeré informace včetně portfolia a ceníku (pro rok 2014 - platí i pro 2015 při objednaní v letošním roce), do Vašich požadavků se vejdu i s cestovným při včasném objednání (ceník roku 2014), Marie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?