Kdy udělat umělecké svatební fotky?

Profilova fotka
Ahoj nevěsty, prosím poraďte, kdy je nejlepší jít pózovat fotografovi na "umělecké" fotky? Myslím takové ty krásné, třeba u stromu, na louce atd...jen nevěsta a ženich. Nerada bych se dostala do nějaké trapné situace, kdy by jsme opustili hostinu a šli fotit. A zase hned po obřadu, ještě před jídlem mi to také přijde divný, aby svatebčané dlouho nečekali a nenudili se :-( Tak nevím, jak jste to měli VY, minulé nevěsty? Dík
Odpovědět
ahoj:) já jsem se svým fotografem domluvená na tom že po obřadu se udělají jen ty skupinkové fotky s rodiči a svatebčany... a na to aranžované focení se vrhneme po obídku kdy už všichni budou mít plný břicha, budou klidnější a dají si kafíčko a tak:) je to lepší než je nechat čekat hodinu a víc před obědem..to jsou všichni nervozni a hladoví:)
Odpovědět
Tak my to budeme muset udleat po obradu, jelikoz se ze zamku budeme premistovat jinam a tam to nebude tak hezkeee.. takze jsme zvolili variantu svatebnich novin a svatebcane budou mit moznost projit si cele labyrintarium x-) snad to pochopi ;-)
Odpovědět
no my to máme jednoduché v tom že obřad a hostina jsou v jedné vesnici a na aranžované fotky pojedeme do Kladna..to je taky tam odtut kousíček:-D
Odpovědět
Profilova fotka
luphen: to je asi fakt, uděláme to asi taky po obědě a prvním tanci..... Holky, máte někdo tip, fotku jak by měli vypadat ty svatební noviny??? Nějakou představu mám, ale chtěla bych se inspirovat :-) dík
Odpovědět
Ahojte holky já sem nad tím též přemýšlela, první nápad byl ten že my s přítelem se pujdem fotit a osatní pojedou na zahrádku kde bude oslava. Ale pak sem si říkala že se nechci připravit o tu kolonu autíček jak dávají najevo, že jede nevěsta :-D Tak se asi vyfotíme s rodinou a se svědkama .Pak pojede na zahrádku se nabaštit, snad to paní fotografka pochopí a chvilenku tam počká no a pak se my 2 už jen tam odvezeme....
Odpovědět
Profilova fotka
calistto: to je assi lepší, našla jsem tady úžasný tipy na svatební noviny, takže po prvním tanci se svatebčané mohou zabavit a my na chvíli zmizíme. Půjdeme jen kousek do zeleně, miláček se nerad fotí, ale prý to pro nás udělá....i tak to bude asi rychlovka :-D
Odpovědět
no a myslíš že paní fotografka počká ..... :-| :-| ???
Odpovědět
Profilova fotka
Cim drive, tim lepe. Nejlepe drzi make-up, vlasy, nejsou pokecane saty z pripadne nehody u obeda. My se sami fotili primo po obradu chvili a pak po obede.
Odpovědět
No my budeme mít fotografa na celý den. Nějaké fotky ráno při chystání, pak příjezd ženicha, samotný obřad, v zámeckém parku skupinky a pak odjezd na hostinu. Fotečky tam (polívka, krájení dortu) a pak si svatebčané dají kafe a dostanou noviny nebo podobnou "zábavu" a my vyrazíme na to pravé "umělecké" focení. Fotograf bude ale celou dobu s námi, určitě dostane i najíst a napít a tak ;-)
Odpovědět
om: a kolik za něj zaplatíš na celýden to my bychom se asi neoplatili... :-S
Odpovědět
calistto: 7500. Momentálně to vypadá, že šaty budu mít tak za třetinu sumy, kterou jsem na ně v rozpočtu plánovala, tak to ani tak moc vadit nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky zvolili variantu svatebních novin a focení hned po obřadu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to já si hodím přes sebe při obídku pořádnej kus hadru, abyhc se nepokecala ...... no a kdyžtak udělám pak takovou pózu, aby ta polívka na šatech nebyla vidět :-D holky nebojte, to zvládnem, hosti rádi počkají, vždyť si tam zveme jen toho, kdo nás má rád, ne????? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky se to planuje, ale zalezi i dost na svetle a pocasi. Kamaradce napr. v sprnu prselo a jedina chvile, kdy se dalo aspon trochu fotit, bylo mezi sestou a sedmou vecer, takze se to tomu muselo prizpusobit. My budeme fotit hodne v interieru zamku, takze urcite po obradu a ostatni posleme na specialni prohlidku zamku urcenou jen pro ne :o) Pokud by to treba v den vypadalo na spatne pocasi a pred obradem by bylo jeste hezky, je i lepsi nafotit obrazky pred obradem. Idealni pocasko si clovek snadno vysni, ale realita casto namicha karty jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme fotit hned po obřadu, budeme už v klidu a bude to takové nejvíc opravdové, ostatní to přece musí pochopit, ale vezmeme s sebou nějaké občerstvení a pití, aby nepadli žízní, jinak ale myslím, že většina z nich budou dospělí, tak to zvládnou! :-D
Odpovědět
No tak sem navrhla MP , že bychom se jeli projet městem a pak jenmy by jsme se jeli vyfotit ale nesouhlasil...ale sám nic nevymyslel ]-( ]-( ]-( No tak fotit se budeme v zahradach u zámečku , je to docela velkej park...tak snad když každýmu dáme něco k pití, tak tam tu hodinku přečkají a projdou se na čerstvém vzduchu....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?