Kde se fotit Brno - Medlánky, Řečkovice, Královo Pole

Ahoj, nemáte prosím někdo tip, kam se jít fotit v okolí Medlánek, Řečkovic nebo KrPole? Budeme mít málo času, tak nechceme jet někam daleko, ale bohužel zatím jsme v této oblasti žádné pěkné zajímavé místo neobjevili... :-( Líbí se nám příroda, kostelíky, zříceniny... Budu ráda za každý tip ;-) Díky moc, L.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka318 Jak málo času? :D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Leni, přemýšlíme o okolí letiště nebo zamilovaný hájek, příští týden se tam chystáme mrknout a objet to.
Odpovědět
A co zamecky park v Medlankach a ten malý rybnicek? Letiště jsem chtěla psát jako první:-) a na ulici Kytnerova je kaplicka.. nechala bych to na fotografech, jsou to profici. A pokud vás fotí Nejedli, tak mám s nimi tu nejlepší zkušenost ;) v krpoli mě ještě napadá na ulici Bozetechova je kostel a park a taky nějaká ta fakulta- super místo. Lenko, a kde přesně se vdavate?
Odpovědět
Profilova fotka
Také by mě zajímala místa pro fotky v této lokalitě. Času máme tak max: 2 hodiny. Svatbu mám v hotelu vista
Odpovědět
Manzel mi rikal, ze uz meli i par paru, co se fotilo u nich ve vozovne v Medlankach, ale to jde spis o lehce industrialni, technicke fotky, ne priroda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Park, rybníček, nádraží v Medlánkách ;-) Vozovna bude taky zajímavá a netradiční a v kombinaci třeba s parkem to bude zajímavý kontrast!
Odpovědět
Profilova fotka
V Medlánkách jsou pěkné taky Medlánecké kopce - je tam taková "provensálská" suchá květena, zvlášť na tom větším. Taky ale park, kde jsou pěkné stromy, které dávají stín, což je fajn, taky je tam etiště (amatérské), což je taky zajímavé :-). Vím to, protože jsem fotografka a bydlím tam :-)) :-).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?