Menu Forum

Kameraman z Hradce Kralove a okoli na 13.9.2014

19. čer 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ludasek
56
Registrovala se 21. června 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 32 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ludasek
56
Registrovala se 21. června 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 32 přátel.
 Dobry den, shanim kameramana z okoli Hradce Kralove na svatbu konajici se 13.9. Predem dekuji za tipy a nabidky.
18. čer 2014 v 18:38  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
lidka3
Svatební líčení
PRO

Krása - Region České Budějovice
1
fotoportrét
fotoportrét
lidka3
Svatební líčení
PRO

Krása - Region České Budějovice
1
 Zkuste zavolat do HD studia v Hradci Králové - Tomáš a Pavel Nixovi. Jsou velmi zruční.
18. čer 2014 v 19:11  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@ludasek Dobrý den, nejsme z nejbližšího okolí, ale natáčíme po celé republice. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách nalézající se pod tímto textem. Rád zodpovím jakékoliv dotazy. Martin Lysek emoticon
18. čer 2014 ve 21:55  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotofialovi
Ondřej a Simona Fialovi - fotofialovi.cz
Simona a Ondřej Fialovi PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“DÁREK NA VALENTÝNA PRO VAŠEHO PARTNERA? UVOLNILO SE JEDNO MÍSTO NA BOUDOIR! Termín 24. ledna 2015 a to v čase 12:15 - 15:30. V případě zájmu prosím pište na info@fotofialovi.cz , sem na facebook nebo přímo na tel. 608750450. Děkuji za sdílení:)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fotofialovi
Ondřej a Simona Fialovi - fotofialovi.cz
Simona a Ondřej Fialovi PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“DÁREK NA VALENTÝNA PRO VAŠEHO PARTNERA? UVOLNILO SE JEDNO MÍSTO NA BOUDOIR! Termín 24. ledna 2015 a to v čase 12:15 - 15:30. V případě zájmu prosím pište na info@fotofialovi.cz , sem na facebook nebo přímo na tel. 608750450. Děkuji za sdílení:)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, zkuste
18. čer 2014 ve 23:33  •  www.fotofialovi.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 Dobrý den. Nabízím své služby jako kameraman a u běžných video - balíčku neplatíte ani dopravu, protože jsem skoro z Hradce. Ceníky najdete na webu. Posílám zprávu do IP.Zdeněk Morávek
19. čer 2014 ve 12:49  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Hlavně jsem z Pardubic a mám to k Vám kousek. Info Vám posílám do pošty.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
19. čer 2014 v 15:12  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí