Kameraman a Fotograf.1.5.2015

Zdravím, hledáme fotografa a kameramana na naši svatbu, která bude 1.5.2015 v okolí Prostějova.Prosím ty, co mají volné termíny o zaslání ukázkových fotografií + ceníku do zpráv děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám nabídku do interní pošty. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Tak trochu mám pocit, že si z nás tady někdo dělá dobrý den. Ta samá poptávka, ten samý dotaz, s jinými datumy a místy konání obřadu. Poněkolikáté za sebou. Opravdu zvláštní náhoda, že admine?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, dovolila jsem si Vám zaslat naši nabídku pro celodenní kameramanské a fotografické služby. Budu ráda, když na ni mrknete, v případě jakýchkoli nejasností se na mne nebojte obrátit. :-) V každém případě teď už jen přeji příjemné vybírání a pohodové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Termin mame volny. V pripade zajmu nas kontaktujte, info ziskate na nasich web strankach a FB strankach.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den. Využijte možnost 50% slevy na celodenní focení v rámci mé soutěže na FB.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi požadovaný termín mám stále volný. Nabídku jsem Vám zaslal do pošty. Pěkný den Jakub Legát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanach111 Dobrý večer, dovolil jsem si Vám zaslat soukromou zprávu. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanach111 pokud se budu líbit, pošlu ráda ceník na email:)
Odpovědět
Děkuji všem za nabidky .
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?