Kameraman 18.5.2018, Středočeský kraj, Nymburk

Dobrý den, sháníme kameramana na naši svatbu v Nymburce, ideálně od ranních příprav po večerní zábavu. Děkuji za nabídky (i cenové) :-) Předem děkuji a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
@rradkarr Nabidku mate ve zprave.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, nabídku zasílám ve zprávě. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@rradkarr Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád bych Vás pozval k návštěvě svého portfolia v odkazu zde pod tímto příspěvkem. Váš termín mám zatím neobsazený. Pokud by můj styl zaujal, rád se s Vámi a nastávajícím sejdu na nezávazné předsvatební schůzce, kde vše probereme a případně sepíšeme smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) a automat na focení svatebních hostů i s rychlým tiskem Fotobot. Ceník naleznete na stránkách v sekci ceník. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@rradkarr Pardon, cist neumim, asi pondelni marnost po vikendu. Svou nabidku beru zpet, jsem fotograf, nikoli kameraman. :) btw - beremese ma pro hledani kameramanu vlastni diskuzi zde: http://www.beremese.cz/forum/category... - tam mozna dostanete relevantnejsi odpovedi. :) S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@honzajezdik_photography Tak to jsme dva :) Ono když je to v sekci fotograf, tak není divu, pěknou sezónu Honzo
Odpovědět
@honzajezdik_photography Téhle kategorie jsem si nevšimla :-N Asi jak říkáte, marnost po víkendu :-D Pardon, chybu napravím, děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@weddingsphoto_cz Díky Mikuláši, i tobě!
Odpovědět
Profilova fotka
@rradkarr Nic se nestalo, netřeba se omlouvat. Spíš jen, že my jsme tu jak hladoví vlci, ba i víc než to. :-D Takže málo čteme a rychle odpovídáme. Tudíž se tu spíš dočkáte víc fotografů, než kolegů, kteří točí. V té druhé skupině to bude jistota. Přeji pohodové svatební přípravy a především klidný a krásný svatební den. H.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?