Kamera + Video na svatbu dne 16.06.2018

Dobrý den, Dne 16.06.2018 se s mou snoubenkou vezmeme. Rád bych vás, kteří jste již měli svatbu poprosil o radu, případně i kontakt na nějakého rozumného fotografa či kameramana. Obřad budeme mít v obci Odry. Což je Moravskoslezský kraj, okr. Nový Jičín. Proto mi prosím nepiště kontakt na někoho z Prahy, kdo si účtuje 3 000 jen za to že přijede :D. Dále by mě zajímalo, jaké máte zkušenosti s kvalitou fotek a videa. Nebo na co si dát při svatbě pozor :) Moc budu rád za jakékoli rady v této oblasti. Děkuji za pomoc a rady Jarda a Barča
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem). A rady? Vybírejte srdcem a ptejte se na detaily. Dobře sepsaná smlouva je taky důležitá. Přeji příjemné přípravy. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi k Vám přijedeme a né za 3:) Nabízíme foto a i video. Nejduležitější je asi vědět co chcete:) a na tom se dohodnout s fotografem a kameramanem. (klip, dlouhé video, co vše má být ve videu (celý obřad, proslovy, zvyky, atd)). S pozdavem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@papadeloco Dobrý den Jardo a Barčo, Váš termín mám prozatím volný a rád nafotím Vaší svatbu. Budu rád, pokud byste si našli čas a navštívili můj zdejší profil, kde naleznete ukázky mé tvorby a všechny potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Jardo a Barčo, termín mám volný a zas tak daleko to k vám taky nemám :-) . Na mém webu najdete víc fotek a když se budou líbit, napište :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Jardo a Barčo, také rád posloužím. :-) Píši soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@papadeloco Dobrý den Jardo a Báro, když prohlédnete fotografie a bude to to ono, rád dorazím. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@papadeloco Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Termín mám zatím volný. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?