Hledáne fotografa na svatbu 2.7.2016 v Lysicích

Zdravím, hledáme šikovného fotografa na svatbu 2.7.2016, která se bude konat na zámku v Lysicích. Děkuji za nabídky a doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam v tomto terminu volno. Mrknete kdyztak na me webobve stranky, vesting memo portfolio je focena v Anglii, kde jsem 10 let zila. Pokud se Vam prace budou libit, rada s Vami proberu jakekoliv detaily. Cena za celodenni foceni svatby je 8tis Kc. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je prozatím volný. Mou práci můžete shlédnout na mých stránkách, kde najdete i ceník a ostatní informace. Pokud se Vám fotografie i cena budou líbit, rád budu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Inspirujte se v mém portfoliu na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. :) Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také hlásím volný termín. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud vás osloví styl mých fotografií, velmi rád vaši svatbu nafotím... Více informací a fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách. Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den! Na zámku v Lysicích už jsem měl to štěstí fotit, je to fakt krásné místo. Váš termín mám zatím volný, a tak jsem Vám k dispozici. Na mých stránkách najdete jak celé nafocené svatby, tak nabídku s cenami. Přeji příjemné vybírání. Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný ...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaše datum máme zatím volné. Rádi bychom Vám nabídli naše služby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Přeji pěkný den AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
@terezak Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla naše služby. Balíčky naleznete zde na beremese nebo na www fotovalentovi cz. Fotíme buď ve dvou, nebo fotím sama. Bude nám ctí zdokumentovat Váš nejšťastnější den :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @terezak, jsem Vám k dispozici. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také bych Vám moc rád nabídnul své služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Bližší info na webu.
Odpovědět
Ahoj, my jsme měli svatbu v Lysicích, mrkni na mé album a kdyby se ti foto líbilo, napíšu ti kontakt na naši skvělou fotografku.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?