Hledáme svatebního fotografa

Ahoj Nevěsty, Máte některá tip na svatebního fotografa? Svatba by se měla konat v dubnu následujícího roku v okrese Benešov... Popř. Také tip na mobilní kadeřnice na úpravu svatebního účesu. Jsem z Krkonoš a nikoho poblíž neznám.... Děkuju za odpovědi Sabina... 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@sabinakoch Ahoj, písal som správu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji hezký večer, hlásím se jako svatební fotografka, z Prahy to je do Benešova docela kousek :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro sjednání nezávazné předsvatební schůzky. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba, ráda přijedu a nafotím Váš svatební den. Uvedené ceny na webu jsou konečné. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
@sabinakoch Dobrý den, také bych se vám ráda nabídla. Do soukromé zprávy si Vám dovoluji zaslat další podrobnosti. Více informací a fotografií naleznete také na mém webu. Přeji krásný sobotní den. S podzravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mně na stránky. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@sabinakoch Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo jinač vizážistku a kadeřnici napíšu do zprávy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, kdyztak muzete kouknout i ke me;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách 🙂 Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, v okolí Benešova fotím docela často a ráda přijedu nafotit i vaši svatbu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den Sabino, ráda za Vámi přijedu. Ceník i ukázky mé práce najdete na webu 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 Ráda Vám svatbu nafotím. Mějte se. Míša 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@sabinakoch Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 Ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den, Míša 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?