Hledáme svatebního fotografa na 18.6.2016 - Zlín/Olomouc

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa/fotografku na svatební focení 18.6.2016 Jedná se focení příprav a aranžovaných fotek ve Zlíně, násl. přesun do Olomouce na radnici na odpolední obřad (kolem 15h) a poobřadové focení. Takže ideálně někdo, kdo zná lokalitu Zlína :) Už jsme zkoušeli oslovit některé fotografy, ale měli termín obsazený, tak možná to touto formou bude jednodušší. Díky předem za nabídky a doporučení!
Odpovědět
Profilova fotka
@sashkadancer Dobrý den, okolí Zlína znám. Mám tam i možnost přenocovat. Přijel bych v pátek a prošel si s Vámi místa, kde bychom fotili. Dopravu do Zlína bych Vám nepočítal. Pokud Vás nabídka zaujme, kontaktujte mě prosím. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a lokality jsou mi blízké.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@sashkadancer Nase posledni volna sobota v cervnu. Mista muzeme dopredu domluvit, projit, tak to delame vzdy. Mrknete na nasi praci, jestli se bude libit, a kdyztak dejte vedet;) Jindrich a Pavla Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já hlásím volný termín. Jsem z Kroměříže, Zlín mám důkladně profocený, Olomouc také znám. Pokud by Vás moje práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám prozatím volný. Jsem z Kroměříže, takže do Zlína to nemám moc daleko. Klidně koukněte na můj web, který je uveden na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný, Pokud Vás má tvorba zaujme, ozvěte se :) S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
VELKÁ ZMĚNA - museli jsme změnit termín a název diskuze bohužel nelze změnit. Svatba bude o měsíc později, 16.7. S těmi, co už se ozvali, se spojím osobně, děkuji za kvalitní nabídky, je z čeho vybírat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste Simonu Bláhovou, je moc šikovná a je ze Zlína a s přesuny nemá problém :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://vazari.net/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu anebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?