Hledáme svatebního fotografa na 15.9.2018 (okolí Ostravy)

Hledáme na náš svatební den kvalitního a spolehlivého fotografa. V případě zájmu zašlete cenovou nabídku a ukázky své práce. Děkujeme 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@lucierickova Dobrý den Lucko, termín Vaší svatby Vám prozatím volný a rád nafotím Váš velký den. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucie, dovoluji si Vám nabídnout své služby.:) Více informací a fotek na kartě, ale ještě lépe na webu. S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyžtak koukněte na moje stránky. Najdete tam vše potřebné. Kvalitu budete muset posoudit sama, ale spolehlivost mohu zaručit:) Mějte se Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Váš termín mám volný. Ceník a kontakt najdete na mém webu kde je i ukázka mých svateb. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost, budete hrdá, že jste si mě vybrala. Mé portfolio naleznete na mé FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
@lucierickova Dobrý den Lucie, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
@lucierickova Dobrý den Lucie, poslal jsem Vám nabídku do zprávy :-) Pěkný den Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení emoticon Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti emoticon Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám doporučila výbornou fotografku Miu Mirrelli. Veškeré informace najdete na webových stránkách. Případné dotazy ráda zodpovím. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?