Hledáme svatebního fotografa na 14. 6. 2014, Pardubice

Hledáme svatebního fotografa/fotografku na 14. 6. 2014. Svatbu budeme mít na zámku ve Slatiňanech. Děkujeme předem za doporučení na koho se obrátit (nejlépe Pardubice a okolí) či za nabídky fotografů, kteří mají v tomto termínu volno.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, rád vám nabídnu své služby, celý den fotím za 6000Kč. Bez dalších poplatků! Budu moc rád když se podíváte na mé webové stránky, nebo na profil na beremese a v případě zájmu mně kontakutujete. Hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatba na statku je super nápad, příjemné prostředí, kde se dá najít různá místa, která pomohou jako zajímavá kulisa. V případě zájmu prosím nahlédněte na mou práci a rád zjistím vaše požadavky ohledně focení. S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám přijedu nafotit svatbu. Podívejte se na můj styl v galerii, rozumné ceny a zbytek můžeme domluvit přes email. Přeji prima den Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Jsem sice z Prahy, ale nemám problém kamkoliv dojet. V případě objednání balíčku Top, nebo Extreme z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak není problém se na čemkoliv domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda Vaši svatbu nafotím. Jsem sice z Plzně, ale v Pardubicích mám příbuzné, takže fajn důvod udělat si výlet ;-) Pokud Vás zaujme moje tvorba na mém profilu zde, nebo na webových stránkách, neváhejte mě kontaktovat a já se budu těšit na spolupráci!!! ;-) Sany K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, flooo, právě se mi Váš termín uvolnil, proto mohu nabídnout i já své služby. Budu rád pokud mrknete na mé stránky a jestli Vás moje práce osloví, tak klidně oslovte Vy mě :) Přeji pěkný den! Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,. dovoluji si Vám nabídnout moje služby. Termín 14.6.2014 mám volný. V případě zájmu mi prosím napište email, kam Vám mohu poslat ceník. S pozdravem a přáním hezkého dne, Katka Beránková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj profil, pokud Vás zaujmou fotografie, ráda Vám nafotím svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, více informací najdete na mém webu či profilu zde. Přeji hezký den. J.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?