Hledáme šikovného fotografa na svatbu 4.10.2014 - Kroměříž

Hledáme šikovného a kreativního fotografa, který by nám nafotil náš svatební den 4.10.2014 - příprava, obřad, venkovní foto, oběd. Obřad bude v Kroměříži, hostina na Bunči - ovšem je možné, že moje ranní příprava (od 7-8h) bude také na Bunči, tzn. trochu přejíždění tam a zpátky (raději už píšu předem). Pokud víte o někom, kdo umí originálně zachytit momentky/detaily, ale i pomoct odbourat ostych z focení a vytvořit dobrou atmošku mezi svatebčany, budu ráda za tipy a nabídky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já se hlásím jako nabídka :-) tento termín mám volný stejně tak jako 99% přítomných fotografů. S pozdravem Tomáš Šnírer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :) Váš termín máme volný a nejsme daleko ... ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme z Kroměříže, což je první výhoda, na Bunči (a všude kolem) jsme již svatbu fotili, což je druhá výhoda, máme volný termín, do třetice výhod :-). Pokud by se Vám náš styl práce líbil - vice najdete na facebooku a webu - ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, první říjnový víkend máme zatím volno; mrkněte na náš profil nebo webovky a když se budou líbit, dejte vědět. Fotíme ve dvou a v ceně svatby je i předsvatební focení zdarma. Přejeme pěkný večer nebo už den, pokud čtete reakci ráno;) J+P Nejedlí
Odpovědět
Zkus se podivat na Zuzana Bobovníkovou
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem k dispozici. Jsem z Olomouce a na Kroměřížsku fotografuji poměrně pravidelně :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kittysha Dobrý den. Bude mi potěšením, pokud nahlédnete i do mého svatebního portfolia - odkaz je hned pod tímto textem. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Také si dovolím "ohřát polívčičku" :-) Termín mám volný a byť jsem z Prahy dojedu i k Vám. Při celodenním focení Vás ale doprava nebude stát ani kačku ;-) A tak mi bude potěšením přivítat Vás na svých webových stránkách, kde naleznete i orientační ceník. Stejně jako kolega Honza Ježdík mám dle pravidel tohoto serveru odkaz na své webové stránky ne v tomto textu ale pod textem v patičce příspěvku :-) Přeji Vám hezký den Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, sme z Brna, fotíme v páre a tento termín Vám taktiež môžeme ponúknuť celodenné fotenie (alebo akékoľvek z ponuky balíčkov). V prípade záujmu nás kontaktujte cez naše webové stránky :-) zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili, termín 4.10.2014 máme samozřejmě ještě stále volný. Budeme moc potěšeni, když se podíváte na naše fotografie. Pokud chcete vidět více naší práce rádi se Vám budeme věnovat osobně. Fotíme po celé ČR, sídlíme v Uherském Hradišti ;) Do Kroměříže to máme přes kopec a Bunč je naše srdeční lokalita :) S pozdravem Jan Skrášek za CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín máme volný.Rádi váš svatební den zvěčníme. David + Klaudie
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?