Menu Forum

Hledáme šikovného fotografa na svatbu 4.10.2014 - Kroměříž

9. kvě 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
kittysha
Registrovala se 8. července 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kittysha
Registrovala se 8. července 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Region Praha.
 Hledáme šikovného a kreativního fotografa, který by nám nafotil náš svatební den 4.10.2014 - příprava, obřad, venkovní foto, oběd. Obřad bude v Kroměříži, hostina na Bunči - ovšem je možné, že moje ranní příprava (od 7-8h) bude také na Bunči, tzn. trochu přejíždění tam a zpátky (raději už píšu předem). Pokud víte o někom, kdo umí originálně zachytit momentky/detaily, ale i pomoct odbourat ostych z focení a vytvořit dobrou atmošku mezi svatebčany, budu ráda za tipy a nabídkyemoticon
28. dub 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, já se hlásím jako nabídka emoticon tento termín mám volný stejně tak jako 99% přítomných fotografů.
S pozdravem Tomáš Šnírer.
28. dub 2014 ve 22:43  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky emoticon Váš termín máme volný a nejsme daleko ... ;)
28. dub 2014 ve 23:10  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Jsme z Kroměříže, což je první výhoda, na Bunči (a všude kolem) jsme již svatbu fotili, což je druhá výhoda, máme volný termín, do třetice výhod emoticon. Pokud by se Vám náš styl práce líbil - vice najdete na facebooku a webu - ozvěte se ;)

Filip a Linda
29. dub 2014 v 00:05  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den, první říjnový víkend máme zatím volno; mrkněte na náš profil nebo webovky a když se budou líbit, dejte vědět. Fotíme ve dvou a v ceně svatby je i předsvatební focení zdarma.
Přejeme pěkný večer nebo už den, pokud čtete reakci ráno;)
J+P Nejedlí
29. dub 2014 v 00:22  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simona007
7
Registrovala se 16. září 2013 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
simona007
7
Registrovala se 16. září 2013 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků. Region Přerov.
 Zkus se podivat na Zuzana Bobovníkovou
29. dub 2014 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Také jsem k dispozici. Jsem z Olomouce a na Kroměřížsku fotografuji poměrně pravidelně emoticon
29. dub 2014 v 08:54  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
29. dub 2014 ve 12:04 • khiriaphoto
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@kittysha Dobrý den. Bude mi potěšením, pokud nahlédnete i do mého svatebního portfolia - odkaz je hned pod tímto textem.

S pozdravem

Honza
29. dub 2014 ve 21:46  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Také si dovolím "ohřát polívčičku" emoticon
Termín mám volný a byť jsem z Prahy dojedu i k Vám. Při celodenním focení Vás ale doprava nebude stát ani kačku emoticon

A tak mi bude potěšením přivítat Vás na svých webových stránkách, kde naleznete i orientační ceník. Stejně jako kolega Honza Ježdík mám dle pravidel tohoto serveru odkaz na své webové stránky ne v tomto textu ale pod textem v patičce příspěvku emoticon

Přeji Vám hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě
29. dub 2014 ve 23:23  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, sme z Brna, fotíme v páre a tento termín Vám taktiež môžeme ponúknuť celodenné fotenie (alebo akékoľvek z ponuky balíčkov). V prípade záujmu nás kontaktujte cez naše webové stránky emoticon zdravia Lucia a Marek
1. kvě 2014 v 11:37  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili, termín 4.10.2014 máme samozřejmě ještě stále volný. Budeme moc potěšeni, když se podíváte na naše fotografie. Pokud chcete vidět více naší práce rádi se Vám budeme věnovat osobně. Fotíme po celé ČR, sídlíme v Uherském Hradišti ;) Do Kroměříže to máme přes kopec a Bunč je naše srdeční lokalita emoticon S pozdravem Jan Skrášek za CREATIVELOVE
2. kvě 2014 v 15:24  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
 Krásný večer, termín máme volný.Rádi váš svatební den zvěčníme.

David + Klaudie
9. kvě 2014 ve 23:57  •  www.dkphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”