Menu Forum

Hledáme fotografa na svatbu v Praze 5.7.2014

14. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
nevestaveru
Registrovala se 18. února 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 5. července 2014
    Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
nevestaveru
Registrovala se 18. února 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
    Průhonice, Region Praha
 Dobrý den, sháníme fotografa, nejlépe z Prahy, který zachytí atmosféru naší svatby dne 5.7.2014 na zámku v Průhonicích. Značka: Najdeme kvalitu za rozumnou cenu? emoticon Díky Veronika a Pavel
19. únor 2014 v 11:34  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@nevestaveru Dobrý den. Váš termín mám prozatím neobsazen, průhonický zámek i park znám dobře. Pokud byste měli zájem, stačí nakouknout do mého svatebního portfolia - odkaz je hned pod tímto textem, případně v mém profilu.

S pozdravem

Honza
19. únor 2014 v 11:41  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
Váš termín mám také prozatím neobsazený. Budu si velmi vážit toho, když si prohlédnete prezentaci na našich stránkách. Odkaz najdete zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás styl a ceník zaujaly, moc rád si s vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku.
Mějte se moc pěkně s pozdravem Mikuláš Křepelka
19. únor 2014 ve 13:24  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

Dobry den,
termin 5.7.2014 mame stale volny. Pokud mate zajem, podivejte se zde prosim na nas profil nebo na nasi stranku dole pod příspěvkem , kde mame spoustu fotek.
Dekujeme
S pozdravem
Michal Kroupa KKFOTO
19. únor 2014 ve 13:25  •  www.kkfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Reklama do Fóra nepatří. ”
19. únor 2014 ve 13:28 • kkfoto
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím kvalitu za rozumnou cenuemoticon Váš termín mám volný.
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
19. únor 2014 ve 14:29  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irena79
Registrovala se 18. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
irena79
Registrovala se 18. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
 Pokud by sis nevybrala z nabídek výše, tak kamarád dělá skvělé fotky nejen ze svateb.
19. únor 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
fmaxstudio (34 r.)
fmaxstudio
BcA. Vladimír Kaštyl PRO

Foto a video - Region Brno
6

“Měl jsem s jednou nevěstou konverzaci ohledně počtu fotografií. Tak jsem to shrnul v tomto článku. Kdyby někoho zajímalo, kolik fotek ze svatby, tak čtěte: http://www.fmaxstudio.com/blog/kolik-fotek-ze-svatby-je-akorat/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fmaxstudio (34 r.)
fmaxstudio
BcA. Vladimír Kaštyl PRO

6

“Měl jsem s jednou nevěstou konverzaci ohledně počtu fotografií. Tak jsem to shrnul v tomto článku. Kdyby někoho zajímalo, kolik fotek ze svatby, tak čtěte: http://www.fmaxstudio.com/blog/kolik-fotek-ze-svatby-je-akorat/”
(Před 2 lety)

@nevestaveru Milá nevěsto, podívejte se na mé portfolio, a posuďte kvalitu sama. Stačí kliknout na odkaz níže. Pokud Vás fotografie zaujmou - věřím že ano, stačí napsat email a zašlu Vám ceník a další informace. Hezký den. V.
19. únor 2014 v 16:03  •  www.fmaxstudio.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, také se dovolíme nabídnout.... emoticon
19. únor 2014 v 19:34  •  www.pvatelier.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestaveru
    Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
nevestaveru
    Průhonice, Region Praha
 @weddingsphoto_cz dobrý den, poptávala jsem focení svatby dne 5.7. 2014 v Průhonicích. Myslím, že by nám stačil Váš balíček Klasik. Ale zajímalo by nás za jakých podmínek lze focení prodloužit, byť jen o hodinu? Přeci jen nevíme, jak se bude svatební den vyvíjet. Předem děkujeme.
19. únor 2014 v 19:36  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestaveru
    Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
nevestaveru
    Průhonice, Region Praha
 @fmaxstudio Dobrý den, děkujeme za nabídku. Vaše fotky jsou velmi pěkné. Můžete nám prosím napsat cenovou nabídku na focení, které by asi začínalo od příjezdu na obřad až do podvečerních hodin, asi tak do 17h.? Předem děkuji.
19. únor 2014 ve 20:00  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

krasný den, Váš termín máme prozatím volný a budeme velmi rádi, pokud se kouknete také na naše stránky, na kterých máme veškeré informace.
19. únor 2014 ve 20:17  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný ..... emoticon
19. únor 2014 ve 22:19  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

@nevestaveru Dobrý večer. Budu také velmi ráda, když se podíváte na můj profil zde nebo na webové stránky (kde příp. najdete i ceník). Váš termín mám ještě volný. Petra emoticon
19. únor 2014 ve 22:20  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@nevestaveru

Zdravím Vás,

koukněte i ke mě do portfolia či na web. Termín volný! V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám zašlu nabídku.

Hezký den, ZeZu
20. únor 2014 v 11:42  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Mohu a pokud Vás bude moje portfolio bavit, neváhejte se na cokoliv ptát.

Mějte se hezky
David
20. únor 2014 v 15:12  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, termín máme zatím volný. Podívejte se k nám na stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ve vaši interní poště vám posílám více informací.

Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
20. únor 2014 v 17:46  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

@nevestaveru Krásný den, tento termín máme prozatím volný. Budeme moc rády, když se podíváte na naši práci a v případě zájmu nás kontaktujete. Na letošní svatební sezónu poskytujeme sleve 25%. emoticon
21. únor 2014 v 08:25  •  www.atelika.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky prací a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den.JJ.
21. únor 2014 v 17:46  •  www.jirijura.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestaveru
    Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
nevestaveru
    Průhonice, Region Praha
 Děkuji všem za nabídky a příspěvky, už jsme si fotografa vybrali. Verča a Pavel
23. únor 2014 ve 12:28  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonrisa
Sonrisa Photography
Sonrisa PRO

2

“Nově aktualizován ceník: http://www.sonrisacz.com/p/cenik-svatby.html”
(Před 2 lety)

Dobrý den @nevestaveru. Také mohu nabídnout své služby. Více informací najdete na webu, nebo mne můžete kontaktovat s dotazy. Přeji hezký den. Sonrisa

P.S. Pozdě jsem si všimla, že již máte vybráno emoticon
27. únor 2014 v 17:38  •  www.sonrisacz.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Váš svatební den ráda zdokumentuji. K celodennímu fotografování nabízím předsvatební fotografování zdarma.
Přeji dobrý výběr svatebního fotografa.
s pozdravem P.J.
3. bře 2014 ve 14:57  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty, ani odkazy na www na fotkách.”
5. bře 2014 ve 20:20 • vlcekjan
fotoportrét
fotoportrét
maskovasar
JS///Photography/
Šárka Mašková PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
maskovasar
JS///Photography/
Šárka Mašková PRO

1
 Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
14. bře 2014 v 11:11  •  www.svatebnifotografie.org  • Odpověz  •  To se mi líbí