Hledame fotografa na svatbu dne 27.6.2015 pobliz Zabrehu na Morave

Dobry den, hledame fotografa na nasi svatbu dne 27.6.2015. Prosim o nabidky. Predem Dekuji, Tomas Havlik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Jsem z Ostravy, ale na Moravě i v Čechách fotím běžně, není pro mě problém dojet. U fotografování novomanželských portrétů postupuji individuálně - nemám "šablony" pro každý pár, ale vždy se podřizuji povaze, zájmům a přáním zákazníka. Podle toho vybíráme pózy, místa pro focení i případné rekvizity, které mnohdy vyrábím sama. Do zprávy Vám pošlu ceník a další informace. Přeji hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme volno a klidně rádi dojedeme;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
@meluzin Pokud zaujmu, ozvete se:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také rád nabídnu své služby, tenhle termín mám jediný volný v měsíci. Budu rád, když se kouknete na moji práci. Mějte se hezky a budu se těšit na případnou spolupráci. Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín vaší svatby máme ještě volný. Pošlu vám i soukromou zprávičku s podrobnostmi. Prozatím se klidně podívejte na naše webové stránky. Máme je uvedeny tady na kartě. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?