Hledáme fotografa na svatbu 31.8.2013, Jílové u Prahy

Ahoj, hledáme fotografa z okolí Jílového u Prahy na naši svatbu, která se bude konat 31.8.2013. Máte některá zkušenosti nebo doporučení na někoho kvalitního a za dobrou cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z Ústí, ale váš termín mám jako jeden z mála volný :-) Případně mrkněte :-) PT
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinaz Dobrý den, tento termín mám volný. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinaz Krásný den, mám tento termín poslední volný v srpnu, mohu Vám jej nabídnout. Mějte se hezky. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný :) Alena
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme zatím volný, proto bych Vám velmi ráda touto cestou nabídla naše služby. Veškeré informace najdete na našich webových stránkách
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus Svatebnifoceni tecka cz
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte na web, termín je volný:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, cena včetně dopravy a vyvolání fotek 5.900, pro Vás případně 500 kč last minute sleva, tedy 5.400,-
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, zdá se, že budu mít rovněž volno:) Koukněte na mé práce a pokud se Vám budou líbit, stačí zavolat. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám mohu nabídnout své služby. Navštivte prosím zde můj profil nebo webové stránky a jestliže Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Přeji krásný den. Jakub Horák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Také se přidám s nabídkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
koukni na mimibazaru na Zdenina-(Gusta-znacka sedacich pytlu) jsou z Jílového a i foti tak ji zkus kontaktovat
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na www.irella.com Cena skvělá :) Krásný večer Irena
Odpovědět
Profilova fotka
krásny den, budeme rádi, pokud zavítáte i na naše webové stránky
Odpovědět
Profilova fotka
...a když toho nebudete mít ještě dost, můžete kouknout i na ty mé:) www.studio16.cz
Odpovědět
Teda vás je co žijou v minulým roce :D
Odpovědět
Profilova fotka
Lidi to neumite cist? Svatba byla pred rokem ;))
Odpovědět
@vlcekjan aneb honba za kšeftem nezná hranic času :))
Odpovědět
Dobrý den všem, ráda bych upozornila, že tuto poptávku jsem uveřejnila v minulém roce a svatba proběhla 31.8.2013. Omlouvám se, ale s blížícím se výročím jsem bombardována nabídkami na focení, proto jsem se rozhodla napsat přímo sem. Svatba tedy již byla a další letos neplánujeme. KaterinaZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den pokud ještě nemáte vybráno, nabízíme se na uvedené datum, máme volno a bude nám ctí Váš svatební den fotografovat. mirekbednarik.com - www.mirekbednarik.com
Odpovědět
@ptcruiser1 Dobrý den, přečtěte si předchozí příspěvek nebo alespoň název diskuze. Katka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?