Hledáme fotografa na svatbu 28. dubna 2018 v Telči a Staré Říši

Hledáme fotografa na svatbu 28. dubna 2018 v Telči a Staré Říši. Obřad proběhne v kostele ve Staré Říši a hostina bude následovat v Telči (11 km). Chtěli bychom nafotit obřad, udělat fotografie v Telči v zámeckém parku, náměstí, případně zámecké zahradě, nafotit začátek svatební hostiny a udělat video. Těšíme se na Vaše nabídky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme a natočíme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud prohlédnete fotky a bude to ono, rád se do Telče zase vypravím. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi zachytíme váš svatební den. Portfolio a více informací naleznete na stránkách. Budu se těšit, že se ozvete. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se ke kolegům a nabízím své služby :) S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tento termín mám ještě volný a okolí Telče miluji, tak se stačí ozvat, budou-li se vám libit fotografie. Najdete je na webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále sháníte fotografa/ku, ráda vám nabídnu naše služby. Více informací najdete na webových stránkách. reference na facebookových. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice rád nafotím Váš svatební den. Pokud se Vám líbí moje tvorba, podívejte se prosím na moje stránky kde najdete nejen další svatební galerie, ale také reference. S pozdravem Aleš Tuček
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?