Hledáme fotografa na 7.7.2017

Profilova fotka
Sháníme fotografa na 7.7.2017. Svatba bude na Jangelci - Vysoké Mýto (Pardubický kraj). Máme stanovený rozpočet a nedaří se nám sehnat, a hlavně taky aby byl volný. Není tady někdo takový? Nebo nevíte o někom. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobeý den, máme ještě volno. Nabídku posílame do SZ. S pozdravem Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud prohlédnete fotografie a budou se zamlouvat, tento termín mohu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám pár fotografií pro představu o mé tvorbě. Pokud Vás fotografie zaujmou, stáčí napsat. Přeji pěkný den, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, reagoval jsem již včera, ale nějak jsem opomněl přiložit ukázku fotografií...tak dodatečně :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, koukněte na mé webové stránky, kde najdete ceník i ukázky mé práce :) Pěkný den přeji, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Fotograf na 7.7. 2017 z Ústí nad Labem nebo okolí. Byl by někdo na tento termín volný?? :-( :-( :-( Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Fotografuji svatbu jako dokument. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš. Mějte hezký den. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?