Menu Forum

Hledáme fotografa na 6.6.2015,obřadní síň,Praha 6?

28. kvě 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
kucerovairca
Registrovala se 26. května 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2015
fotoportrét
fotoportrét
kucerovairca
Registrovala se 26. května 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2015
 Jedná se o komorní svatbu a jde nám pouze o fotografie z obřadu.Čas je 12 hodin.
26. kvě 2015 ve 13:19  •  Svatba byla v červnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
juž mám plno, ale zkuste se mrknout na sekci last-minute fotograf, fotografové tam píšou své volné termíny, tak někdo tam volný bude a možná se Vám takhle na poslední chvíli podaří získat i nějaká sleva emoticon
26. kvě 2015 ve 13:39  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anofoto
anofoto
BcA. Pavel Černý PRO

Foto a video - Region České Budějovice
3
fotoportrét
fotoportrét
anofoto
anofoto
BcA. Pavel Černý PRO

Foto a video - Region České Budějovice
3
 Dobrý den
zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat

děkuji

--
S pozdravem anofoto
26. kvě 2015 ve 20:44  •  www.anofoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Váš termín mám ještě volný, budu ráda když se podíváte na mou práci. Posílám zprávu. Petra
26. kvě 2015 ve 23:22  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO