Hledáme fotografa/ku na svatbu 7.7.2016

Dobrý den, narychlo hledáme fotografa na svatbu dne 7.7.2016. Hledáme někoho, s kým se opravdu budeme cítit dobře a bez nervozity. Někoho komu nezáleží jestli budeme mít honosnou svatbu apod. Jednalo by se o focení od ranních příprav po společné fotografie a skupinové fotografie svatebčanů za rozumnou cenu. Obřad se bude konat ve Vile Barboře, Hořičky u České Skalice. Předem děkuji za nabídky Hubková Eliška hubkova.eliska@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pokud máte zájem o pohodový nenucený přístup přitom kvalitní a precizně zpracované fotky jsem zde pro Vás.:) Posílám SZ Více na webu. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová - svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší informace zašlu do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nádherný přístup a jasná vize :-). Budeme moc rádi,pokud Vám můžeme toto přání splnit :-) . Krásný zbytek dne a zasílání zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také bych Vám rád nabídnul své služby ;) Přeji hezký večer S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Fotografa už máme děkuji všem za nabídky :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?