Hledáme fotografa/Fotografka na fotografovani svatby 7.7.2017 Brno venkov konkrétně Dolní Kounice

Dobrý den, prosim i o cenové nabídky. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu s nabídkou. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Ráda přijedu. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když Vás s partnerem zaujmou fotografie, rád přijedu. Zasílám více do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, jsem přímo z Brna a dolní Kounice znám:) Koukněte na mé stránky, kde najdete veškeré informace. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Brna a vaše datum máme stále ještě volné. Více info zasíláme do zpráv. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám malou ukázku své práce. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, děkuji všem za nabídku focení a cenové nabídky. Už máme vybráno.. Moc děkujeme.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?