Hledáme fotografa, 29.2.2020, krátké focení

Zdravím, chceme se brát poslední únorový den příštího roku a poohlížíme se po fotografovi/fotografce. Máme poněkud specifický požadavek, chceme fotografa na svatbu pouze na 2 h 8-) Tedy obřad - skupinky - novomanželé. Svatba bude na Břeclavsku/Mikulovsku. Chceme mít milou malou svatbu, a i když vidím spoustu nádherných portfolií, neustále narážím na požadavky půldenního a celodenního focení. Jakkoli rozumím ceně za takové focení a nechci se o ní přít, nemáme potřebu vlastnit ze svatby stovky fotografií. Hledáme někoho, komu vyhovuje pohodový přístup malé svatby s adekvátní cenou. Najde se?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, tou dobou bych mohla být v Hodoníně, tedy by se jednalo o focení bez cestovného. Velmi ráda se Vás ujmu, cenu vyladíme k oboustranné spokojenosti. Mrkněte ke mně na web a v případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat. Btw. Do Hodonína se chystám už zítra na víkend, eventuelně se lze dohodnout na nezávazném osobním setkání. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den posílám taky svou nabídku. Veškeré info najdete na mých stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že takhle mimo sezónu se domluvíte na kratším focením snadno i s fotografy kteří nabízí jen delší focení, jednoduše si vyberte čí fotky se vám líbí a zkuste se zeptat a domluvit :) Já už mám konec tedy února plný, ale jinak vím od kolegů že většina má zimu pořád víceméně prázdnou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud by Vás má práce zaujala, rád budu k dispozici. Hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 se pomalu otevírá a rezervace na příští rok již přijímám. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Dobrý den, uzavírám diskuzi, ozvu se vybraným. Děkuji všem.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?