Menu Forum

Hledám svatebního fotografa a kameramana (2 osoby), 23.7.2016, Chotěboř - Vysočina

6. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
anetka_kl
7
Registrovala se 30. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 2 přátele. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 23. července 2016
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
anetka_kl
7
Registrovala se 30. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 2 přátele. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 23. července 2016
    Region Havlíčkův Brod
 Prosím o nabídky (ukázka foto/video) + ceník, máte-li zájem. Svatba bude na venkově, v kulturní stodole v boho stylu, rádi bychom celý den. Děkuji.
30. pro 2015 ve 14:43  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @anetka_kl Jestli byste meli zajem i o par fotografu, tak jsme k dispozici;)
Jindrich a Pavla Nejedli
30. pro 2015 v 15:06  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Region Praha
19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den @anetka_kl, info mám na webu. Odkaz je pod textem. Pavel
30. pro 2015 v 15:12  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín už mám sice plný, ale nejbližšího fotografa zde z beremka máte: @katerinazvolankova z Havlíčkova Brodu.
Kameramana ve Vaší lokaci neznám, jen tu od nás, zkuste @yourlifevideo

Mariana
30. pro 2015 v 15:26  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

i já mám volný termín - poslední červencový. Pokud byste měli zájem i o video, jezdíme na svatby ve dvou s kolegou kameramanem. Pokud by Vás moje práce zaujala (více na facebooku a webu - kde najdete i kompletní ceník), ozvěte se ;)

Filip
30. pro 2015 v 15:43  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (27 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

19

“Něco nového na našich webovkách, retro styl na přehradě :) http://www.malovanyobrazek.com/svatby/terka-michal-brno-retrosvatba”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
malinaphoto (27 r.)
Vítězslav Malina - fotograf
Vítězslav Malina PRO

19

“Něco nového na našich webovkách, retro styl na přehradě :) http://www.malovanyobrazek.com/svatby/terka-michal-brno-retrosvatba”
(Před 1 týdnem)

@anetka_kl ... Já a kolega @petrnoxnovak (video) máme čas a z Brna to není daleko. Cena za celý den za oba je kolem 24000kč (záleží na detailech samozřejmě, s cenou se dá hýbat nahoru i dolů).

Video má Petr v profilu i na svých webovkách, u mě na webu najdete kompletní portfolio a víc povídání o focení svateb.
30. pro 2015 v 16:43  •  www.malinaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný večer,

termín mám volný a můžu být klidně k dispozici. Klidně koukněte na web, který je uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svateb, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
30. pro 2015 v 19:57  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mám volno, mrkněte na web..
Pěkný den, Soňa Goldová
31. pro 2015 ve 13:54  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
5. led ve 13:34  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@anetka_kl
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
5. led ve 21:07  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý večer,
posílám Vám info do Vaší pošty, děláme jak video tak i foto, krásný večer přeji
5. led ve 22:25  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Jsem k službám emoticon
6. led v 19:14  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí