Hledám Foto+video svatba 1.6.2018 Orlík

Prosím moc shaním focení a kameramana na svatba. Středočeský kraj .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud se má práce bude líbit, mohu být k dispozici. Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@verka15 Dobrý den Věrko, posílám více info do zprávy a pro představu přikládám pár fotografií. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@verka15 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Termín mám zatím volný. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád Vám svatbu nafotím. Posílám zprávu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabízíme fot a i video. Na našich stránkách najdete foto a i video ze svatby na Zvíkově. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer přeji, též mám zatím volno a budu se Vám venovat s radosti😊 Petra Trbolova
Odpovědět
Profilova fotka
@verka15 Zdravím Vás, také se hlásím s volným termínem. Ráda vám vaši svatbu nafotím. Díky za nahlédnutí do mého portfolia zde na beremese, případně na můj web. Ráda vám poskytnu info i o kameramance s kterou spolupracuji. Díky a jsem s pozdravem, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Víc info pošlu do sz. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, Budu rád, když se mrknete na moje fotografie. Prezentaci i ceník naleznete v odkazu zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás oslovil styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka PS: Orlík je moje srdcovka. Každý rok tam jezdíme na dovolenou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @verka15 , rádi vám svatební den zachytíme. Do soukromé zprávy jsem vám zaslal naši nabídku. Balíček na míru a cestování po celé ČR jsou samozřejmostí. Těšíme se na spolupráci, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. V případě Vašeho zájmu se o focení mohu postarat :-). Případně dělám i video. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi zdokumentujeme Váš svatební den. Portfolio a více informací naleznete na našich stránkách. Pokud Vás naše práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a vše potřebné zjistíte u mě na webu. Hezký den přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @Verka15 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfY... - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). - v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den! Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokus stále sháníte fotografa, ráda bych Vám nabídla naše služby. Více informací najdete na webových stránkách + ceník. Termín je zatím volný. Paní fotografka je z Prahy. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@verka15 Dobrý den, také mám zatím volno :-) Více naleznete na webu či blogu.S pozdravem, Vlaďka
Odpovědět
Profilova fotka
@verka15 Dobrý den, rádi Vám natočíme a nafotíme Váš svatební den. Info Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?