Hledám fotografa z okolí Hodonína na svatbu 5.7.2014

Dobrý den, scháním fotografa který by měl ještě volný termín 5.7.2014 aby zachytil náš velký den :-) Obřad bude v Miloticích na zámku potom přesun do Sudoměřice. Děkuji Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, v Miloticích na zámku jsem svatbu už fotila, budu ráda když navštívíte můj web:-) Jsem kousek od Vás, takže dopravu neplatíte... Pěkný večer přeji, Soňa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Mějte se hezky Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc rád bych Vás pozval k návštěvě našich stránek v odkazu zde pod čarou. Termín máme volný. Pokud by Vás styl zaujal, rád se s Vámi sejdu na nezávazné předsvatební schůzce a proberu podrobnosti. Mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@ewkaj Dobrý den Evo (a Tome), Váš termín mám volný - bude mi potěšením, pokud zavítáte na můj svatební blog (odkaz hned pod tímto textem) a prohlédnete si mé práce. V Hodoníně jsem fotil loni jednu báječnou svatbu - jižní Morava má své nezaměnitelné kouzlo. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný,ceník a ukázky najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný. Do Milotic to máme kousek a okolí velmi dobře známe :)
Odpovědět
Dobrý den, i já mám váš termín volný. Můžete se podívat na mé práce zde na profilu, nebo na mém webu. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, taktiež máme zatiaľ voľno a bolo by nám potešením fotiť v Hodoníne, z Brna je to na skok :-) Mrknite na naše webovky. Lucia
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsme měli svatbu v Miloticích. Je to tam nádherný. Rádi vám poskytneme i naše služby. Více informací zasílám ve zprávě. Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?