Hledám fotografa z okolí Blanska na svatbu 21.6.2014

Svatba se koná 21.6.2014 ve sladovně Černá hora a hostina je na Obůrce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nejsem sice z Blanska, ale v tom problém nevidím, fotím po celé ČR :-) Jezdí se mnou asistent a řidič v jednom. Takže budu ráda, pokud navštívíte můj web. Termín mám volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Tuto sobotu mám ještě volnou, kdyby se vám líbila moje práce ;-) Nejsem z Blanska, ale na cestě se jistě domluvíme. Pěkný den. Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám v červnu poslední volný a v ČH si opět rád zafotím, takže pokud Vás moje práce zaujme, neváhejte se ozvat pro rezervaci :-) Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Dobrý den, i já Vam mohu nabídnout své služby v tomto termínu. Mou tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo na mém webu. Přeji hezký den. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?