Menu Forum

Hledám fotografa z okolí Blanska na svatbu 21.6.2014

25. únor 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
matullina
Registrovala se 18. února 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Blansko.
  • Svatba byla 21. června 2014
    Černá hora, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
matullina
Registrovala se 18. února 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Blansko.
  • Svatba byla 21. června 2014
    Černá hora, Region Blansko
 Svatba se koná 21.6.2014 ve sladovně Černá hora a hostina je na Obůrce.
19. únor 2014 ve 21:48  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Dobrý večer, nejsem sice z Blanska, ale v tom problém nevidím, fotím po celé ČR emoticon Jezdí se mnou asistent a řidič v jednom. Takže budu ráda, pokud navštívíte můj web. Termín mám volný emoticon
19. únor 2014 ve 22:36  •  www.vladkahollova.cz/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
 Dobrý den. Tuto sobotu mám ještě volnou, kdyby se vám líbila moje práce emoticon Nejsem z Blanska, ale na cestě se jistě domluvíme. Pěkný den. Petra L.
20. únor 2014 v 09:50  •  www.atelier-petra.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

Foto a video - Region Brno
28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

Foto a video - Region Brno
28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, termín mám v červnu poslední volný a v ČH si opět rád zafotím, takže pokud Vás moje práce zaujme, neváhejte se ozvat pro rezervaci emoticon

Jakub
20. únor 2014 v 10:18  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval.
V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%.
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
23. únor 2014 ve 22:29  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rodo1991
RD photography
Roman Dobusch PRO

Foto a video - Region Zlín
2
fotoportrét
fotoportrét
rodo1991
RD photography
Roman Dobusch PRO

Foto a video - Region Zlín
2
 Dobrý den,

i já Vam mohu nabídnout své služby v tomto termínu. Mou tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo na mém webu.

Přeji hezký den.

R.D.
24. únor 2014 v 08:15  •  dobuschroman.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

Dobrý den, termín mám ještě volný, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ.
25. únor 2014 v 10:24  •  www.jirijura.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
25. únor 2014 v 10:59  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí