Hledám fotografa na svatbu v Praze - 6.9.2013

Hledám fotografa, který umí zachytit správné okamžiky, pohyb, emoce, udělá z fotky opravdové umění a ne kýč, hraje si s barvou, kontrastem, ostřením i šumem a má vlastní originální nápady... připojte ukázku nebo odkaz ;-) Předem děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsme tu a zatím máme ještě dva volné fotografy;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby Vám stačil jeden volný fotograf...he, viva professionalità e approccio personale Mohu a rád bych. Mnohem radši pracuju pro někoho, kdo ví, co chce. Odkaz "pode mnou" je, všechno ostatní si můžeme povykládat později. Mějte se fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulina84 Dobrý den, koukněte i ke mě na web či sem do profilu na beremese.cz. Mám ráda fotku s příběhem! Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také budu moc ráda, když se podíváte na mou práci, odkazy jsou zde v PRO a nejvíce ukázek mám na fb. Předpokládám, že se jedná o letošní rok ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte ke mě na profil zde nebo ještě lépe na stránky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím volný termín, podívejte se na profil, nebo web...Přeji pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme také stále volný. Podívejte se na naše stránky a pokud se vám bude náš styl focení líbit, ozvěte se. Ve zprávě zasílám více informací. Přejeme pěkný den, Petr a Mirka Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese. Tam naleznete krom jiného i krátké video. Na mých webových stránkách (odkaz v zápatí příspěvku), se můžete podívat i na orientační ceník. Pokud Vás má nabídka zaujme, určitě mne zkontaktujte. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám ještě volný termín. Ukázky prací najdete na mém webu. Přeji hezký den. Jiří Jura.
Odpovědět
Profilova fotka
Můžete podívat i na můj web ;-) Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Podívejte se na mé stránky v případě zájmu mě prosím kontaktujte. celý den fotím za 6000Kč, foto předávám na DVD, cestu ani nic jiného neplatíte...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
2013? to už je trošku pozdě ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,také si vám dovolím nabídnout naše služby ....
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, budeme moc rádi, pokud se podíváte k nám na internetové stránky - a nebo tady na náš profil ;) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Pěkný večer, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici :) Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry vecer :-), termin mame zatim volny. Podivejte se prosim na nase strank, kde je pridana i nase posledni svatba z minuleho patku. S pozdravem Michal Kroupa
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulina84 Dobrý den, ráda zdokumentuji váš svatební den. Fotografuji reportážně a vlastními nápady nešetřím. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a Praha je zajímavá i pro nás. Pokud se Vám bude naše práce líbit, rádi za Vámi přijedeme. Více o naší práci na našich stránkách a Facebooku. Přejeme pěkný den, Filip Matuška - Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?