Menu Forum

Hledám fotografa na svatbu Olomouc 2.5.2015

22. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
aniaaa
3
Registrovala se 22. března 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 4 přátele. Region Olomouc.
  • Svatba byla 2. května 2015
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
aniaaa
3
Registrovala se 22. března 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 4 přátele. Region Olomouc.
  • Svatba byla 2. května 2015
    Region Olomouc
 Hledám fotografa pro naši svatbu 2.5.2015. Celodenní focení od ranních příprav po nejméně první tanec. Příprava-Křelov, obřad- Tovačov, hostina- Olomouc. Prosím o tipy na dobré fotografy a v přijatelné ceně (do 11000 tis) emoticon . Případné profíky splňující výše uvedené prosím o soukromou zprávu nebo kontakt do komentáře. Děkujii emoticon
30. pro 2014 v 17:24  •  Svatba byla v květnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný a jsem přímo z Olomouce (nejhezčího města na světěemoticon )
31. pro 2014 v 19:31  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@aniaaa Dobrý den Anno, hlásím se tedy i já do konkurzu, Váš termín mám zatím volný. Na olomoucku fotím docela často, přikládám fotky z Lipníka nad Bečvou. Přeji příjemné svatební přípravy a šťastnou ruku při výběru fotografa (tedy v případě, pokud jste ho ještě nevybrali). Hezké dny, Ján Senčák
8. led 2015 ve 20:02  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

Váš termín máme pořád ještě volný. Do Olomouce to máme kousíček. Pokud byste měla zájem tak se prosím podívejte na naše webové stránky, kde naleznete veškeré důležité informace. Navíc nabízíme široký výběr svatebních balíčků emoticon na začátek měsíce května navíc plánujeme slevy na svatební balíčky.

Budeme se těšit emoticon
30. pro 2014 v 17:38  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@aniaaa Dobrý večer, já si dovolím doporučit Pavlínu a Martina Vlkovi (vlkfoto.cz), jsou přímo z Olomouce a nebo Jana Vlčka z Dolního Benešova, je to trochu dále (vlcekjan.cz) Opavsko, ale třeba by Vás jejich tvorba oslovila. Pěkný zbytek dne a krásného Silvestra! S pozdravem Martin Lysek emoticon
30. pro 2014 v 19:07  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
 Dobrý večer. Napsala jsem vám zprávu do int. pošty.
Petra L.
30. pro 2014 v 19:38  •  www.atelier-petra.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den Radek
30. pro 2014 v 19:42  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
zaslal jsem Vám nabídku do interní pošty .

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
30. pro 2014 ve 20:01  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín, pokud Vás moje práce zaujme, ozvěte se...
S pozdravem, Soňa Goldová
30. pro 2014 ve 21:04  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, posílám Vám interní zprávu s nabídkou. Petra emoticon
30. pro 2014 ve 21:52  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio. Matouš Bárta
30. pro 2014 ve 22:06  •  www.matousbarta.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, termín je zatím k dispozici. Pokud se vám mé práce budou líbit, tak mi prosím napište. S pozdravem M.Krusberský
30. pro 2014 ve 22:13  •  www.michalkrusbersky.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
2. led 2015 v 10:47  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,

v případě zájmu jsem Vám k dispozici....více na profilu nebo webu...mějte se...Martin
8. led 2015 v 17:56  •  www.mm-foto.org  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, pokud ještě nemáte vybráno, ráda Vám svatbu nafotím. Cena by byla v tomto případě okolo 7 tisíc. Posílám od každého kousek (tedy od obřadu, příprav, oslavy i portrétování) :o)
8. led 2015 v 18:30  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Doporučuji Michala Krusberského! Super přístup, krásné fotky emoticon Klidně bych si svatební focení zopákla emoticon
8. led 2015 v 18:48  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
 Dobrý den,

pokud by Vás mé fotografie zaujaly, tak mám tento termín stále ještě volný emoticon

s pozdravem
MK
9. led 2015 v 10:52  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

Dobry den,
reagujeme na Vasi poptavku ohledne svatebniho foceni:

Vas termin zatim mame volny a fotíme po celé ČR, takze misto konani je bez problemu.
Mrknete prosim na nasi stranku (predevsim do blogu, kde je hromada novych fotek) a nebo na nas facebook.

Jsme prakticky neustale na mailu, mobilu ( 730 149 645 ), skype ap, takze se na vsem muzeme konkretne dohodnout .

Cenova nabidka se odviji od celkove delky svatby a Vasich pozadavku (nekdo chce vytvorit fotoalbum, vytisknout fotky na vetsi format, fotit svatbu od priprav az po oslavu ap.).

Dekujeme za pripadnou odpoveda prejeme Vam pekny den
--
S pozdravem
Michal Kroupa, KKFOTO
9. led 2015 v 11:16  •  www.kkfoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
 Dobry den,

Váš termin mám zatím volny - nahled mé práce naleznete zde na profilu nebo na webu.

V případě, že Vás má prace zaujme - kontaktujte mne.

Pohodové přípravy a krásný den
přeje Blahová
10. led 2015 v 11:12  •  www.blahowicz.g6.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennittka
14
Registrovala se 9. června 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 7 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
lennittka
14
Registrovala se 9. června 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 7 přátel. Region České Budějovice.
 Dobrý den,
z Olomouce znám jednu holčinu, kterou dlouho sleduji a je mi inspirací, také fotím emoticon
Jmenuje se Pavlína Boráková, zadejte do Googlu emoticon
10. led 2015 ve 12:20  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

4
 Dobrý den,

mrkněte i na můj profil, stránky, případně facebook.

Ani byste na mě nepotřebovala celý Váš limit. emoticon

Již tu psala spousta dobrých fotografů.. No, budu rád, když mě zvážíte.. už jen z toho hlediska, že Vám můžu zaručit, že nejen, že nafotím Vaše fotografie tak, že se na ně nebudete chtít přestat dívat.. ale ještě se přitom semnou budete bavit a nebudete se muset bát, že Vám udělám ostudu, nebo faux pas emoticon

Mějte se pěkně
Pavel
11. led 2015 ve 14:32  •  pavelkrcek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
k_zapeca
Kamil Zápeca - Photography
Kamil Zápeca PRO

6
fotoportrét
fotoportrét
k_zapeca
Kamil Zápeca - Photography
Kamil Zápeca PRO

6
 Dobrý den,
pokud ještě nemáte vybráno, podívej te se k nám na profil nebo na stránky.
Jsme přímo z Olomouce. V případě zájmu nás kontaktujte emoticon

Přejme pěkný den
Míša a Kamil
12. led 2015 ve 14:10  •  www.zapeca.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3
K&J
15. led 2015 v 18:16  •  www.creativelove.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
 Dobrý den,
Posíláme Vám interní zprávu emoticon
20. led 2015 ve 12:14  •  www.dkphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín je zatím stále volný, ukázky mé práce na webu.
26. led 2015 v 11:03  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
fotoportrét
fotoportrét
mzfoto
Markéta Zelenková
Markéta Zelenková PRO

38
 Další ve zprávě emoticon.
10. únor 2015 v 11:26  •  www.mzfoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
10. únor 2015 v 11:50 • blik
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
10. únor 2015 v 17:07  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zana89
15
Registrovala se 27. května 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
zana89
15
Registrovala se 27. května 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 12 příspěvků. Má 8 přátel. Region Brno.
 Doporučuji http://www.tomasluka.cz/
15. únor 2015 v 09:52  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
15. únor 2015 v 19:24 • ivanes
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
fotoportrét
fotoportrét
phawek (30 r.)
DJ Phawek / ELEMENT MUSIC
Jaroslav Bača PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
7
 Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. Hezký den
22. únor 2015 v 19:31  •  www.elementmusic.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".