Hledám fotografa na svatbu 4.4.2014 (Allvet u Vyškova)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, hledám fotografa/fotografku na tohle datum. Svatba bude v hotelu Allvet kousek u Vyškova. Předem moc děkuji všem :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, na duben máme právě akci. Na jaře fotíme rádi a do Vyškova to máme kousek :) Mrkněte na naše stránky nebo rovnou FB (vše v kontaktech na profilu). Filip a Linda
Odpovědět
Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a mám do Allvetu 10 kilometrů. Okolí dobře znám, takže jsem schopný vymyslet osobité nápady :-) Snad se nemineme ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jednou všem děkuji za nabídky, fotografa jsme si už vybrali :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád budu k službám.
Odpovědět
Profilova fotka
Také se hlásím. Termín mám volný, takže jsem v případě zájmu k dispozici :) Více info na mém webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 4.4.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR, sídlím v Uherském Hradišti. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam take volny + mohu nabidnout take kameranske sluzby meho kolegy. Veskere informace vcetne ceniku najdete na nasich webovych strankach. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mi zůstal volný a ráda Vám budu k dispozici. Na tyto dubnové termíny Vám mohu poskytnout slevu 30%. Zbytek najdete na mých stránkách :-).
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?