Hledám fotografa na svatbu 31.5.2014, Nové Hrady

Ahoj..hledáme fotografa na svatbu 31.5.2014 na svatbu Nových hradech u Litomyšle..najde se někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusil bych oslovit Kateřinu Beránkovou - stačí hledat na Googlu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu volný termín, podívejte se na můj profil, nebo web. Pokud by se Vám líbil můj styl focení, ozvěte se...Přeji krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Máme tento den volno a jsme z Pardubic. Zkuste se podívat na můj web, kde jsou ukázky svatebního focení :-) Mějte se krásně. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolil bych si nabídnout své služby. I když jsem z Prahy, dojíždím po celé ČR a na podmínkách týkajících se dopravy bychom se určitě nějak domluvili. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese. Tam naleznete krom jiného i krátké video. Na mých webových stránkách (odkaz v zápatí příspěvku), se pak můžete podívat i na orientační ceník. Pokud Vás má práce a nabídka zaujme, určitě mne neváhejte zkontaktovat. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já zatím volno mám, takže pokud Vás bude bavit moje svatební portfolko, neváhejte, ptejte se. Mějte se fajn David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, na tento termín máme volno. Pro bližší info mě můžete kontaktovat zde na stránkách nebo na emailu. ;-) Mějte se krásně Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
Koukněte i ke mě! Termín také volný. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu rád když se kouknete i na naší nabídku fotografií, případně videa. Termín mám já i kameraman zatím neobsazený. Mějte se hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. To znamená nabídka "Top" za 4800,- a nabídka "Extreme" za 6600,- Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Dobrý den, tento termín mám také volný. Mou tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo na mém webu. Hezký den. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Termínek volný. Merkněte na fotky s pozdravem IM.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme z Mladé Boleslavi, fotíme ve dvojici a na letošní svatební sezónu poskytujeme slevu 25%. Mkrněte na naše fotky zde nebo na facebooku. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Budeme se na Vás moc těšit. ;-)
Odpovědět
Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Mrkněte a napište. Hezký den Láďa
Odpovědět
Profilova fotka
Rád budu k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny den, termin mame zatim k dispozici. Ukazky naleznete na webovych strankach (viz odkaz dole pod prispevkem). Celodenni foceni se vsim vsudy vcetne dopravy vychazi na 14.900. V pripade kratsich variant jde cena samozrejme nize. Popis balicku naleznete taktez na webu. Pripadne nevahejte kdykoliv volat. S pozdravem, Josef.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ráda Vám budu fotit. Vše potřebné najdete na mých stránkách. Plus můžete využít aktuální akci 20% na květnový termín - heslo BEREMESE KVĚTEN. S pozdravem a přáním krásné svatby!!!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?