Hledám fotografa na 25.7.2015, Třebíč

Sháníme fotografa cca na 4 - 5 hodin. Svatba proběhne 25.7.2015 v Třebíči. Prosím o zaslání nabídek. Předem děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsem Vám zaslala do zprávy.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám již zamluvený. Ale mohu Vám doporučit Markétu Zelenkovou, fotí opravdu krásně: http://www.beremese.cz/catalog/vendor...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku máte ve zprávě. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, info zašlu zprávou...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Váš termín mám také zatím volný, koukněte se ke mě na web jsou tam veškeré informace. Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když si prohlédnete i mojí prezentaci na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího zaujal můj styl, moc rád si s vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku. K ní patří i předsvatební focení, které je zdarma a funguje jako takový tutoriálek, aby na svatbě odpadl prvotní ostych. V nabídce máme i výhodné balíčky foto + video (2 lidé). Mějte se moc pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolil bych si nabídnout i své služby. Nejsem sice z Třebíče, ale není problém kamkoliv dojet. Ceník mám na svých stránkách a cestovné bych si neúčtoval, rád si udělám výlet ;-) Pokud Vás moje nabídka osloví, tak se určitě domluvíme. Přeji hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín a profesionální práci. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?