Hledám fotografa na 22.8. 2015 - Krásný Dvůr ?

Dobrý den, sháníme fotografa na 22.8. 2015 na Zámek Krásný Dvůr okr. Louny.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, dovolila jsem si Vám zaslat do zprávy naší nabídku :-) Hezký zbytek dne, Svačinová Sylvie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám prozatím volný. Kdykoliv mne kontaktujte, velice ráda zodpovím veškeré vaše dotazy. Mám zkušenosti s focením po celé ČR :) M.Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám stále volno a rád bych Vám nabídl využití mých fotografických služeb. Tvorba a vše podstatné najdete u mě na webových stránkách. V případě zájmu / dotazů mě kontaktujte. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Váš termín mám ještě volný a jsem z nedalekých Litoměřic, více posílám do zpráv. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, ráda Vám nabídnu své fotografické služby. Mou předností je nenarušování obřadu, nevyumělkované fotky a dále pak několik překvapení, která vždy potěší :) Budu ráda, navštívíte-li můj profil, kde naleznete další fotky, nebo můj web, kde naleznete i orientační ceník (samozřejmě lze vyřešit individuální změny). Samozřejmostí je u mne smlouva. Přeji šťastnou ruku při volbě fotografa, přeci jen jsou to fotky na vždy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme ještě volný. Pokud by Vás naše práce zaujala (více najdete na facebooku), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Volno. :) Více info na mém profilu, nebo na mém svatebním blogu. H.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám v tuto chvíli zatím volný. Více fotografií naleznete na mém profilu či webu. Pro ceník mne neváhejte kontaktovat do zpráv. Přeji hezký den, Nikola
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, rád bych nabídl svoje služby, posílám nabídku do pošty, děkuji Vlasta Jáchim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby. Pokud máte zájem, kontaktujte nás. Přeji příjemný den. Zdeněk Krejcar APFotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám volno :-) Vše najdete na blogu. Přeji krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout volný termín. s pozdravem
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Loun a svatbu Vám velice rádi nafotíme. Podívejte se na náš web a v případě zájmu či dotazů nás kontaktujte. S pozdravem Šárka Mašková.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín vám volný. Podívejte se na fotografie a reference u mě na profilu, nebo webu. Těším se na případnou spolupráci. Hezký večer. Josef Fedák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný, mou tvorbu můžete shlédnout na mém profilu, popřípadě mohu zaslat více ukázek. Do Loun nabízím dopravu zdarma :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?