Hledám fotografa na 16.5. 2015 BRNO

Profilova fotka
Ahoj holky.Hledám nějakého šikovného fotografa/fotografku na pár hodin.Šlo by jen o nafocení obřadu a pár foteček po obřadu s příbuznými a samozřejmě novomanželů za nějakou rozumnou cenu.Máme velmi nízký rozpočet.Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
To zvládneme, nebojte se.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jsem přímo z Brna a Váš termín mám zatím stále ještě volný :) Dovolím si vám zaslat i interní zprávičku. Budu moc rád, když se prozatím mrknete na webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, podrobnosti ke svatebním balíčkům a samozřejmě ceník. :) S pozdravem Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Samantto :) Váš termín mám ještě volný, proto i já můžu nabídnout své služby. V interní zprávě najdete více informací ;) Hezký večer, Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný.... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@samantta18 Dobrý večer, zkuste Terezu Vítovou je přímo z Brna (photobyteresa.cz), myslím si, že by Vás její tvorba mohla oslovit. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samantta18 Dobrý den, ráda přijedu, jestli Vás moje tvorba zaujme :-) . Nabízím hlavně tvůrčí přístup ve fotografování Vašeho svatebního dne. Do soukromé zprávy Vám za chvíli pošlu ceník. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud se vám má práce líbí ozvěte se :) hezký večer Lucka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když si najdete chvilku a prohlédnete prezentaci mojí práce na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího styl a ceník zaujaly, moc rád si s vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku. Mějte se pěkně a třeba brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu doporučit http://www.tomasluka.cz/ levný a ochotný
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?