Menu Forum

Hledám fotografa/fotografku na svatební focení (25.10.2014, Mělník)

22. črc 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
nevesta212
1
Registrovala se 16. října 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Mělník.
  • Svatba byla 25. října 2014
fotoportrét
fotoportrét
nevesta212
1
Registrovala se 16. října 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Mělník.
  • Svatba byla 25. října 2014
 Hledám fotografa/fotografku na svatební focení (25.10.2014, Mělník)
16. říj 2014 v 11:09  •  Svatba byla v říjnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Tady má někdo v portfoliu i cestování časem emoticon
29. kvě ve 13:06  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maikanyx
3
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků a 8 inzerátů. Má 1 přítele. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
maikanyx
3
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků a 8 inzerátů. Má 1 přítele. Praha, Region Praha.
 LIDI, TOTO JE Z ROKU 2014 !!!
30. kvě v 15:46  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renca_1
2
Registrovala se 31. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
renca_1
2
Registrovala se 31. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Litoměřice
 sice nefotím, ale z vlastní zkušenosti můžu doporučit Fotografie Lukáš Pětík, je registrovaný i tady, zkus se poptat u něho, se vším vyjde vstříc a je to milý a pohodový člověk
16. říj 2014 ve 12:22  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, Váš termín mám volný, budu ráda když se podíváte na mou práci a v případě zájmu se ozvete. Petra
17. říj 2014 v 00:01  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
také hlásím volný termín. Neváhejte se kouknout na mou práci na můj web, kde najdete i můj ceník emoticon .
V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat.

Hezký den, ZeZu
17. říj 2014 v 09:28  •  www.zezu.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

Foto a video - Region Brno
16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

Foto a video - Region Brno
16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

@nevesta212 Dobry den, tento termin mam volny, pokud by Vas zaujala moje prace, rad se Vasi svatby ujmu. Mejte se Hezky ;).
17. říj 2014 ve 21:48  •  www.nejmil.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
maryleu (27 r.)
Svatebnifoceni.cz
Marie Bartošová PRO

9
 Dobrý den, taktéž se připojuji s volným termínem. Veškeré informace včetně portfolia a ceníku najdete na našich webových stránkách. Marie
18. říj 2014 v 16:10  •  www.svatebnifoceni.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Jsem tu pro Vás, Mělník kousekemoticon
18. říj 2014 ve 21:10  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
tomaschadim (42 r.)
BcA. Tomáš Chadim - dokumentární svatební fotograf
BcA. Tomáš Chadim PRO

4
 Dobrý den.
Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji.
Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité, fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album.
Mám zaváděcí cenu pro mou první komerční sezónu 2016.
Mějte hezký den.
S úctou
Tomáš Chadim
26. kvě ve 13:43  •  www.tomaschadim-weddings.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
27. kvě ve 21:27 • svatebni_fotografka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
30. kvě ve 14:48 • vivi182t
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Svatební fotografie
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Svatební fotografie