Hledám fotografa a kameramana na termín 4.7.2015 Přeštice a okolí :-)

Hledám fotografa a kameramana na termín 4.7.2015 Přeštice a okolí (Plzeň, Klatovy) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín bychom volný měli, cesta pro nás není problém. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou samozřejmostí. Veškeré informace o fotobalíčcích, jejich obsahu a cenách, stejně jako aktuální tvorbu najdete na našem facebooku a webu (nejsou aktualizované fotogalerie). Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více práce, včetně ceníku a reportáží z celých svateb najdete na webu. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby. Zajištujeme jak foto tak video. Více o naší práci nejdete zde na profilu nebo na webových stránkách. Budeme rádi, když se ozvete a probereme podrobnosti. Přeji příjemný den. Zdeněk Krejcar - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme zatím volno a posíláme SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád bych Vám nabídl mé služby. Moje tvorba a vše podstatné je k nalezení u mě na webu, pokud se Vám zalíbí, kontaktujte mě, Hezký den Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl své fotografické služby. Ceník naleznete na mém webu. Pokud budete mít zájem jsem schopen zprostředkovat i kameramana. Hezký den René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím volný termín a profesionální práci. Mám ráda jak klasickou tak moderní fotografii ale vše záleží na vás co preferujete a na čem se dohodneme a samozřejmě na vašich časových možnostech. Mohu zajistit i video. S pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, do mailu posílám další info :-).
Odpovědět
Profilova fotka
#jitkasi nevím jestli je tento termín volný ale doporučila bych ti našeho fotografa za neskutečně rozumnou cenu #martinpek krasnasvatba.eu
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?