Menu Forum

Hledá se fotograf na 14.9.2013 celý den, zámek Berchtold

8. zář 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
claimee
6
Registrovala se 2. února 2012 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 4 přátele. Kladno, Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
claimee
6
Registrovala se 2. února 2012 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 4 přátele. Kladno, Region Kladno.
 Dobrý den, akutně sháním pro kamarádku fotografa na sobotu 14.9.2013 (focení příprav, obřadu, skupinky, hostina, večer) na zámku Berchtold, který je někde mezi Říčanami a Mnichovicemi. Předem domluvený fotograf nemůže... Moc děkuji za nabídky
7. zář 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
7. zář 2013 v 16:13 • kamelie123
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Teda já píšu... promiň, psala jsem ve spěchu emoticon
7. zář 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný den, tento termín mám ještě volný, budu moc ráda, když se podíváte na mé webové stránky a případně se ozvete. Krásnou neděli. emoticon Petra
8. zář 2013 v 08:59  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
claimee
6
fotoportrét
fotoportrét
claimee
6
 Děkuji všem, již jsme sehnali emoticon
8. zář 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí