Hledá se fotograf - 4.6.2016 Holešov

Zdravím, hledáme fotografa na svatbu 4.6.2016 - Holešov (Zlínský kraj). Najde se někdo, kdo má ještě volno?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, volno máme, jsme z Kroměříže, takže Holešov velmi dobře známe :) Pokud by se Vám naše práce líbila (více na facebooku a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se mi nedávno uvolnil, takže jsem k dispozici .-) S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín se mi předevčírem uvolnil, takže mám volno a není problém dorazit. Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @petrahl, termín mám volný. Informace mám na webu a na blogu. Pokud se Vám bude moje práce a styl líbit, neváhejte napsat nebo zavolat. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, já mám termín taktéž volný, stačí kouknout na fotky a ceník na stránkách. Přeji hezký večer. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se vám naše práce líbí tak se ozvěte. Volno máme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, volno mám a rád přijedu. Tomas Wolf
Odpovědět
Profilova fotka
@petrahl Krásný den! Termín Vaší svatby máme v současnou chvíli ještě volný a rádi Vám tak nabídneme naše služby. Fotíme vždy ve dvou, jezdíme po celé republice (i dál :-) ) a jako výstup předáváme celkově 300 profesionálně upravených fotek. A myslíme, že je focení s námi prostě docela fajn. :-) Do interní zprávy Vám zasílám konkrétní nabídku včetně ceny a přeji pohodový zbytek dne. :-)
Odpovědět
Děkujeme za nabídky. Bude těžké se rozhodnout .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také se hlásím :) Jsem Olomoučák, takže do Holešova to mám kousek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám zatím ještě Váš termín volný. Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrahl @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volte. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :-) Jsem z Napajedel, takže to mám kousek. Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :-) Spolupracujeme jako i tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?