HELP sháním fotografa na 26.8. 2017

Odpadl nám fofograf sháníme fotografa na svatbu na 26.8. 2017, konanou v Praze na Hlubočepském zámečku. Děkuji Denisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,váš termín mám volný. Pokud Vás moje nabídka zaujala, kontaktujte mě.
Odpovědět
Profilova fotka
@madgede Zdravím, kukněte i ke mně, kdyby se Vám mé fotky líbily :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, reaguji z mobilu, tak se omlouvám pokud se objeví nějaká chybka☺. Termín mohu, pokud by vás zaujala má práce, budu rád k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nevěsto, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka Fotografie jsou z lokace nedaleko zámečku v Hlubočepy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@madgede Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Mějte krásné dny! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.. i ja mam volno a pokud budes mit zajem tak jsem poslala vice info do zprav :D
Odpovědět
Profilova fotka
@madgede Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?