FOTOGRAFna SVATBU dne 28.7.2017 v PRAZE

Predem dekuji pripadnym zajemcum za zaslani nabidky fotografickych sluzeb na dany termin ci zaslani tipu na sikovneho fotografa/ fotografku 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ve vašem termínu mám volno. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Na stránkách je i ceník. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Prahu znám celý život, narodil jsem se v ní. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám tento termín ještě k dispozici, pokud zaujme má práce rád se domluvím na podrobnostech. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme volný termín. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme momentálně volný, budeme rádi, pokud se podíváte na naše webové stránky, kde naleznete veškeré informace. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou. Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se za duplikování...měl jsem to ověřit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte prosím mé stránky a pokud vás má práce zaujme,ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_2017 Dobrý den, přidávám se s nabídkou volného termínu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu moc rád, když se podíváte na můj profil a tvorbu. Pokud Vás má práce zaujme neváhejte se na mě obrátit. Budete-li mít dotaz rád Vám na něj odpovím. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby. Veškeré balíčky, ukázky a ceny najdete na našem webu, nebo facebookovém profilu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_2017 Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu velmi rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií - a případně, pokud by Vás zaujalo, se i ozvete. :) S přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento den mám zatím volný termín. Mé portfolio si můžete prohlédnout na webu, nebo v mém profilu. Přeji krásný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také zatím volný. Vidím, že konkurence je vysoká :-) ale podívejte se na naše stránky a pokud vás naše práce zaujme, ozvěte se :-) Ceník zasílám do zpráv. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Fotografuji svatbu jako dokument. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš. Jsem vystudovaný fotograf. Těším se na případnou spolupráci Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Ve Vašem termínu mám volno a rád budu fotit Vaši svatbu. Doufám, že to co najdete na mém profilu a fotky na webu Vás zaujmou. Pokud byste chtěla vědět cokoliv dalšího, budu rád, když zavoláte nebo napíšete. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?