Fotograf zlín 18.8.2018

Sháním fotografa na venkovní svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, moc ráda vyfotím vaši svatbu. Nafotím vám svatbu podle vašeho přání ovšem s vlastními nápady, ať máte originální fotky. Fotím street foto a přírodu, kde je nejlepší světlo a atmoška. Mé portfolio naleznete na FB stránce viz níže a na mém profilu. Dejte vědět jak jste se rozhodli ať se můžeme domluvit předem co a jak. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
@evickap Dobrý večer Evi, do Zlína jezdím poměrně často, takže nabídnu i setkání k probrání všeho potřebného. Pokud Vás zaujmou fotky. Rád přijedu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ve Zline jsem studoval a rad se tam znovu podivam:) Kdyz by vas me fotky zaujaly, dejte vedet - venkovni svatbu bych si moc rad zafotil. Hezky den preji Kuba
Odpovědět
Dobrý den! mám volno :) Napište mi a domluvíme se!
Odpovědět
Profilova fotka
Mile rád Vám budu na Vaší svatbě fotografovat. S přátelským pozdravem Martin Šašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám také volný. Mé portfolio a ceny najdete na webu Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád do Zlína přijedu. Veškeré info naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Evo, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci hezky den:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
@evickap Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?