Fotograf - září 2015, Znojemsko

Dobrý den, hledám fotografa na 19. nebo 26. září 2015. Těším se na případné nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanilkacka Hezký večer, termín 26. září mám prozatím ještě volný. Budu rád, pokud se podíváte na mé stránky, popř. můj profil. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 19.9. mám ještě volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, také máme zatím volno... Více práce, celodenních reportáží svateb, najdete na webu, včetně ceníku i ostatních info. Dojezd není problém, fotím v páru s manželem. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 26 máme volno. Fotíme ve dvou fotografech a rádi za Vámi dojedeme. Pro bližší informace o nás prosím navštivte náš web. Děkuji Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Ceník, info a fotky z dalších svateb mám tady na profilu beremese. Přeji hezký den, Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabídla poslední volný zářijový termín 26. 9. Podívejte se na profil a web, pokud Vás moje práce zaujme, ozvěte se .-) Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :) září máme ještě volné, takže můžeme být k dispozici. Zašlu Vám i interní zprávičku. Pokud se zatím mrknete na náš web, tak budeme moc rádi. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, popisy k jednotlivým svatebním fotobalíčkům a ceníky. Přeji hezký den Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Více info na profilu nebo se neváhejte zeptat. Mějte se...Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@vanilkacka Dobrý den, oba termíny mám zatím volné a pokud se vám má práce bude líbit ozvěte se :) více najdete na FB nebo mých www stránkách. Hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@vanilkacka Krásný den! Termín Vaší svatby máme volný a rádi tak dorazíme. Fotíme ve dvou, konkrétní hodiny práce nepočítáme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 26.9. máme zatím volno a poslali jsme Vám SZ. Pěkný den přejeme. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, bude potěšením fotografovat vaši svatbu... s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste si vybrali termín 26. září, volno bychom měli. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Aktuální tvorbu, ceník, svatební foto-balíčky, jejich obsah, termíny... všechno důležité najdete na našem facebooku. Pokud se Vám bude naše práce líbit, ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já si dovolím připojit svou nabídku. ;-) Pro více informací navštivte prosím můj web. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 26.9. mám zatím volný termín. Budu rád, podíváte-li se na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, pokud se Vám líbí má tvorba ozvěte se. S pozdravem a přáním krásného dne. Karel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 26. září mám ještě volný termín. Budu rád, pokud se podíváte i na moji práci. Pocházím ze Znojemska. Region tedy znám. Přeji klidné přípravy. Jiří Sláma
Odpovědět
Děkuji všem za příspěvky, už jsem si fotografa vybrala.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?