Fotograf z Brna volný 9.9.2019?

Znáte nějakého šikovného a ne moc drahého fotografa z Brna, který by mohl mít volno? Může být zároveň i kameraman a nebo pracovat v týmu také s DJem. Přemýšlíme také o fotokoutku s instaxem nebo nějaké levné fotobudce. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @janaivan, v tomto termínu mám volno a pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. Jsem z Brna. Více naleznete na mém webu. S přátelským pozdravem, Marcela Novotná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) Leč nejsem z Brna. Na druhou stranu, jezdím celou ČR. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín mám volný. Tak se v případě zájmu prosím ozvěte. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR, jsme z Brna. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. Možnost fotobudky. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Brna a ráda Váš svatební den nafotím. Dovoluji si Vám zaslat nabídku soukromou zprávou. Krásné svatební přípravy. Martina
Odpovědět
Sice nejsem z Brna, ale mám to necelou hodinku cesty, tak si Vám dovolím nabídnout své služby. Termín mám volný, ceny rozumné a když se Vám bude moje práce líbit rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Víc informací včetně ceníku posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. Su primo z Brna a kolegu kameramana mam take. Hezky den:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Ja za sebe muzu doporucit pani Terezu Vitoulovou, je moc sikovna a z oboru patri k tem levnejsim. Foti prevazne svatby a rodinne fotky https://www.facebook.com/phototessbla...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla své služby. Dvě základní varianty ceny najdete na profilu, ale umím udělat i nabídku na míru přesně pro vás a vaše požadavky. Při focení se snažím maximálně zapadnout mezi hosty a být nenápadná. Nepřijdete ale ani o romantické aranžované fotky, pokud si je budete přát.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín mám volný a v případě zájmu vám jej velmi ráda nafotím. :) Bližší informace posílám do soukromé zprávy. Mějte se krásně, Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, svatbu vám ráda nafotografuji. Jsem z Brna:) koukněte na mé stránky, kde najdete ukázky mé práce i veškeré info:) Budu se případně těšit. Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, doporučuji: https://photo.lucavers.cz/ skvělý přístup, lidský a vnímavý, krásné focení.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?