Fotograf Vysočina 17.6.2017

Dobrý den, sháním volného fotografa na termín 17.6. Bohužel naše paní fotografka mě úplně nezaujala svými fotkami. Jsme z Vysočiny, takže poprosím tipy na fotografy z Vysočiny popř. kdyby se ozval nějaký fotograf z Brna atd, tak rovnou pište ceníky fotek a cestu. Předem moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín mám volný, nahlédněte na mé www, zde naleznete všechny informace. S pozdravem hezkého dne Lucie
Odpovědět
Dobrý den rádi bychom nabídly naše služby na naší část fotografii a informace o nás se můžete podívat na webu, jezdíme po celé Čr a rádi přijedeme i za vámi .V případě že si nevyberete ani jeden s balíčků sestavujeme balíčky dle vašich přání .. Přejeme krásný den MP-Photo
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Další informace naleznete zde na mé kartě, nebo na mých stránkách. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@verczaaa dobrý den, v případě, že ještě hledáte fotografa, dovolil bych si Vám taky nabídnout své služby. Váš termín mám volný. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?