Fotograf, Velké Losiny 15.11.2014

Profilova fotka
Hezký den, hledám šikovného fotografa na svatbu ve Velkých Losinách, který případně zná místní terén a ví kde fotit nebo improvizovat, protože nejsem místní, a který se také zvládne vypořádat s možnou nepřízní podzimního počasí.:) Děkuji za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme sice z Ostravy, ale ještě nikdy jsme neměli problém s focením na neznámém místě. Podzimní počasí problém určitě problém nebude, spíše naopak. Podívejte se prosím na naše internetové stránky. Za předpokladu, že Vás naše tvorba zaujme, tak Vám rád vypracuji cenovou nabídku. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
@karmilina Hezký den i Vám! Termín 15. listopadu mám volný, v listopadu již funguji za mimo sezonní ceny. :) Leč na druhou stranu - upřímně - nikdy jsem ve Velkých Losinách nefotil. Přesto, s improvizací nemám problémy, to paří k řemeslu. Mé portfolio naleznete na mém blogu z odkazu hned pod tímto textem. Za případnou návštěvu děkuji. :) honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i my máme volno. Velké Losiny sice až tak moc neznáme, ale objevování nových míst zbožňujeme, a podzimního počasí se nebojíme, má svoje specifické kouzlo. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
@karmilina Krásné dpoledne. Ráda za Vámi přijedu. Na improvizaci na místě a s googlemaps jsem zvykla ze zahraničních svateb:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus Pavlínu Borákovou, ta je z Libiny a má to kousek, myslím, že to tam bude znát...
Odpovědět
Profilova fotka
Tento termín mám volný :) Hezký dne Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín máme zatiaľ voľný. Sme síce z Brna ale nemáme problém za Vami doraziť kamkoľvek. Mrknite na náš web :-) Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín zatím volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat;) Veškeré info na webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tak do toho bych šla velmi ráda s vámi. Vloni v létě jsme trávili s drahou polovičkou v Jeseníku, Šumperku a Velkých Losinách týden dovolené a to místo mne okouzlilo.. Genius loci, to je ten správný výraz...Jsem zdaleka, ale určitě bychom se mohli na lecčems domluvit. Budu ráda, když se ozvete. Pohodový večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Losiny bychom si rádi odfotili, je to okouzlující místo! Pokud by se Vám líbil náš styl focení (více najdete na facebooku), ozvěte se! Na mimosezónní focení máme slevu ;) Budeme se těšit na Vaši zprávu, Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
@karmilina Hezký den, mohu být k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste mrknout i na mojí nabídku. Prezentaci najdete v odkazu pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Má volný termín. Galerii fotek a ceník najdete pod příspěvkem. V případě zájmu mě kontaktujte. Přeji hezký dem. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem, co jste se zatím ozvali :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Velké Losiny sice neznám, ale pokud byste měla o mé služby zájem, tak bych je rád poznal s předstihem :-) Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám zatím také volný, takže jsem v případě zájmu k dispozici :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?