Menu Forum

Fotograf, Velké Losiny 15.11.2014

3. črc 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
karmilina
1
Registrovala se 9. října 2009 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 15. listopadu 2014
    Velké Losiny, Region Šumperk
fotoportrét
fotoportrét
karmilina
1
Registrovala se 9. října 2009 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Brno.
 Hezký den,
hledám šikovného fotografa na svatbu ve Velkých Losinách, který případně zná místní terén a ví kde fotit nebo improvizovat, protože nejsem místní, a který se také zvládne vypořádat s možnou nepřízní podzimního počasí.emoticon
Děkuji za tipy.
1. črc 2014 ve 14:44  •  Svatba byla v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
jsme sice z Ostravy, ale ještě nikdy jsme neměli problém s focením na neznámém místě. Podzimní počasí problém určitě problém nebude, spíše naopak.

Podívejte se prosím na naše internetové stránky. Za předpokladu, že Vás naše tvorba zaujme, tak Vám rád vypracuji cenovou nabídku.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
1. črc 2014 ve 14:50  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

@karmilina Hezký den i Vám!

Termín 15. listopadu mám volný, v listopadu již funguji za mimo sezonní ceny. emoticon

Leč na druhou stranu - upřímně - nikdy jsem ve Velkých Losinách nefotil. Přesto, s improvizací nemám problémy, to paří k řemeslu.

Mé portfolio naleznete na mém blogu z odkazu hned pod tímto textem. Za případnou návštěvu děkuji. emoticon

honza
1. črc 2014 v 15:00  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,
i my máme volno. Velké Losiny sice až tak moc neznáme, ale objevování nových míst zbožňujeme, a podzimního počasí se nebojíme, má svoje specifické kouzlo.
J+P Nejedlí
1. črc 2014 v 15:13  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

@karmilina Krásné dpoledne. Ráda za Vámi přijedu. Na improvizaci na místě a s googlemaps jsem zvykla ze zahraničních svatebemoticon
1. črc 2014 v 15:55  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v_anilka
32
Registrovala se 1. května 2011 na beremese.cz. Přidala 225 příspěvků. Má 18 přátel. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
v_anilka
32
Registrovala se 1. května 2011 na beremese.cz. Přidala 225 příspěvků. Má 18 přátel. Region Šumperk.
 Zkus Pavlínu Borákovou, ta je z Libiny a má to kousek, myslím, že to tam bude znát...
1. črc 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Tento termín mám volný emoticon Hezký dne Lucka
1. črc 2014 v 16:34  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý deň, váš termín máme zatiaľ voľný. Sme síce z Brna ale nemáme problém za Vami doraziť kamkoľvek. Mrknite na náš web emoticon Zdravia Lucia a Marek
1. črc 2014 v 17:48  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím, termín zatím volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat;) Veškeré info na webu emoticon
1. črc 2014 ve 20:14  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
 Dobrý večer,
tak do toho bych šla velmi ráda s vámi. Vloni v létě jsme trávili s drahou polovičkou v Jeseníku, Šumperku a Velkých Losinách týden dovolené a to místo mne okouzlilo.. Genius loci, to je ten správný výraz...Jsem zdaleka, ale určitě bychom se mohli na lecčems domluvit.
Budu ráda, když se ozvete.
Pohodový večer emoticon
1. črc 2014 ve 21:46  •  www.petratrbolova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,
Losiny bychom si rádi odfotili, je to okouzlující místo! Pokud by se Vám líbil náš styl focení (více najdete na facebooku), ozvěte se! Na mimosezónní focení máme slevu ;)

Budeme se těšit na Vaši zprávu,

Filip a Linda
1. črc 2014 ve 21:53  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (33 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

28

“Dobrý den, na veškeré termíny až do konce února nabízím slevu 2000 Kč pro balíčky o délce 8 a více hodin. Nejbližší termíny 11.11. a 12.11. Po obdržení ceníku stačí žádat slevu "beremese mimo sezonu". Zdraví Jakub”
(Před 1 měsícem)

@karmilina Hezký den, mohu být k dispozici emoticon
1. črc 2014 ve 21:59  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky emoticon
1. črc 2014 ve 23:58  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
zkuste mrknout i na mojí nabídku. Prezentaci najdete v odkazu pod tímto příspěvkem.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
2. črc 2014 v 09:39  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

1
 Dobrý den. Má volný termín. Galerii fotek a ceník najdete pod příspěvkem. V případě zájmu mě kontaktujte. Přeji hezký dem. Zdeněk Morávek
2. črc 2014 v 10:36  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karmilina
1
fotoportrét
fotoportrét
karmilina
1
 Děkuji všem, co jste se zatím ozvali emoticon
2. črc 2014 v 16:56  •  Svatba byla v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

Velké Losiny sice neznám, ale pokud byste měla o mé služby zájem, tak bych je rád poznal s předstihem emoticon

Hezký den, Martin Pokora
3. črc 2014 v 09:52  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Zdravím, termín mám zatím také volný, takže jsem v případě zájmu k dispozici emoticon
3. črc 2014 ve 12:48  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí