Fotograf ve Středočeském kraji (1.7.2017)

Dobrý den, sháním šikovného fotografa na svatební focení na Příbramsku dne 1.7.2017. Prosím o rady příp. o nabídky. Cenu celodenního focení do 8.000 Kč. Děkuji moc za rady a pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se nám uvolnil. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Celodenní balíček exklusive je sice o kousek dražší, ale třeba se nebudete rozhodaovat jen dle ceny. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Mé portfolio najdete na webových stránkách. Zasílám ještě sz. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný, nahlédněte prosím do mé výlohy na webu. Celodenní focení - 7500,-
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?