Fotograf v okolí Olomouce a Šternberka - svatba 3.6.2017

ahoj nevěsty, sháním šikovného fotografa v okolí Olomouce a Šternberka na svatbu 3.6.2017. Poradí některá? :) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Fotíme ve dvou a jezdíme po celé ČR. V Olomouci jsme už pár svateb fotili. :) Koukněte na náš web...
Odpovědět
Dobrý den pokud by Vám nevadil fotograf z Valašského Meziříčí, tak doporučuji Jana Dokoupila. Fotky pěkné a výborná komunikace. Často fotí svatby v Olomouci (nás tam také fotil) tak se ve městě vyzná. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Olomouce jezdím často, uvedený termín mám volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám nabídneme naše služby. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Olomouce to mám kousek, termín mám aktuálně volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám pár ukázek mé práce. Další info naleznete na mých stránkách. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@prachenda Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé fotografické služby. Budu rád, když se podíváte na moji tvorbu a webové prohlížeče. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlásím do Vašeho "výběrového řízení". Orientační ceník, ukázky tvorby a reference naleznete na mých webovkách. Ukázku celodenního fotografování zašlu na vyžádání. Schůzka před samotným fotografováním, případně smlouva jsou samozřejmostí. S pozdravem Jan Dokoupil
Odpovědět
Profilova fotka
@prachenda Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu. Přeji krásný nový rok, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mrkněte i ke mě na web a v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Jsem přímo ze Šternberka. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás osloví má práce, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?